OΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 27 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ - 2-3 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019

.

 

 

ΤΕΤΑΡΤΗ     27   ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ     2019

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ    ΑΝΔΡΩΝ  Β!

 

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ         20:00                   ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ         ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

 

ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ     2   ΜΑΡΤΙΟΥ    2019
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
Α.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 15:45 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΚΥΜΗ  

..............................................................................................

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ  

 ΝΤΑΝΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ  ΚΟΝ:ΔΕΣΑΡΤΗΣ

.........................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:30 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ  

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΛΕΞΙΟΥ - ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ

............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ  

ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΤΡΑΥΛΟΥ

.................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:30 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  Ο ΑΓΩΝΑΣ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΚΕΚΛΕΙΣΜΕΝΩΝ ΤΩΝ ΘΥΡΩΝ

 ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ - ΔΡΙΒΑ - ΚΟΥΛΟΣ

........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  

 ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΟΝΔΗΣ

.............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  

ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ

...............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 20:30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  

ΝΤΑΝΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ..................................................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:30 ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

...............................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 18:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  

ΚΟΛΛΑΡΟΣ - ΜΕΤΣΚΑ - ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ

................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ  

ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ

...........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  

 ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ

...............................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 12:00 ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  

 ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΕΔΕΣ

.................................................................

ΠΑΙΔΩΝ     Γ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 17:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  

ΓΚΟΛΙΑΣ - ΡΙΖΟΣ - ΣΑΡΑΝΤΗΣ

.................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:30 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  

 ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

......................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ   ΚΡΙΤΩΝ    ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΓΑΒΡΙΗΛ  ΕΛΕΝΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ  ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΓΚΑΤΖΟΥΡΗΣ -
 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΚΟΝΟΒΕΣΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 18:00)
 ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ (ΜΕΧΡΙ 13:00 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 20:00)

 ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ- ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ - ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΤΣΙΚΝΗΣ .....................................................................................

ΚΥΡΙΑΚΗ   3   ΜΑΡΤΙΟΥ 2019
Β΄ ΕΘΝΙΚΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 17:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑ  

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ -  ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΟΜ: ΜΟΡΦΗ

.................................................................

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 13:30 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ  

ΚΑΖΑΣ - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ - ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ   ΚΟΜ: ΧΑΡΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

....................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 14:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ  

ΜΠΑΚΑ - ΡΙΖΟΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ ΚΟΜ: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

............................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΚΑΠ  

ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΤΡΑΥΛΟΥ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ  ΚΟΜ: ΚΑΛΦΑ

.........................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

.........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  

ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΣΗΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

.......................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ  

ΑΛΕΞΙΟΥ - ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

.........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 15:00 ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  

ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ - ΔΕΔΕΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ

.............................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 17:30 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  

ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ  - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ

...........................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 17:00 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  

ΚΑΖΑΣ - ΝΙΑΒΗΣ

...........................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:30 ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ
 

ΜΠΑΝΟΣ - ΧΑΝΗΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ

..................................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΕ ΛΙΜΝΗΣ  

ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΡΙΖΟΣ - ΓΚΟΛΙΑΣ

...........................................................................................................................

ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 16:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  

ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΧΑΝΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 18:00 ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  

ΜΑΜΑΣΟΥΚΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

.........................................................................

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 14:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  

ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ - ΔΡΙΒΑ

.................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ     ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ - ΚΟΝΟΒΕΣΗ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΓΚΑΤΖΟΥΡΗΣ -
ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΚΟΛΛΑΡΟΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 17:00) - ΝΤΑΝΤΗ (ΕΩΣ ΤΙΣ 17:00) - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ (ΕΩΣ 14:00)

 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ - ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ - ΤΣΙΚΝΗΣ - ΚΟΥΛΟΣ

.....................................................................................................

 
ΤΕΤΑΡΤΗ    6   ΜΑΡΤΙΟΥ     2019
ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2018-19
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ  
 ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ  01.3.2019 11:36