Παρασκευή, 20 Σεπτεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 3-4-5-7 8 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017

.

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 15:30 ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ -ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΧΑΝΗΣ

........................................................................................................

ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ
Α1 ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ ΚΑΝΗΘΟΥ 17:00 ΦΙΛ ΑΓΩΝΑΣ ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΛΑΥΡΙΟ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ -   ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ

........................................................................................................

Ε.Σ..Κ.Α.Σ.Ε
ΚΛ ΧΑΛΚΙΑ 15:15 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΛΕΠΚΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

........................................................................................................

ΚΛ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:30 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ

........................................................................................................

ΚΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΝΑΓ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ:ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ

........................................................................................................

ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

18:00

 

ΑΝΔΡΩΝ Α! 

 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ

 

ΓΣ ΙΤΕΑΣ

 

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΝΔΗΣ

........................................................................................................

ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣ. ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΔΗΜΟΛΑΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

........................................................................................................

ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΑΥΛΟΥ - ΒΑΓΙΑ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ

........................................................................................................

ΚΛ.ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ

........................................................................................................

ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΧΑΝΗΣ

........................................................................................................

ΚΛ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ - ΚΑΖΑΣ - ΚΩΤΣΑΛΑΣ

........................................................................................................

ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΝΔΗΣ

........................................................................................................

ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 14:00 ΕΦΗΒΩΝ Α ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΑΥΛΟΥ - ΚΙΟΥΣΗΣ

........................................................................................................

 

ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 15:00 ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΣΜΑΣ

........................................................................................................

ΚΛ ΧΑΛΚΙΑ 20:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ

........................................................................................................

ΚΛ ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ Β AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ

........................................................................................................

ΚΛ.ΑΛΙΑΡΤΟΥ 17:00 ΠΑΙΔΩΝ Ν.ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΡΙΖΟΣ - ΜΠΑΚΑ  ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

........................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ - ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΑΒΗΣ (μετα τις 17:00)ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ (μετά τις 17:00
ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ- ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤ. - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ -

ΤΣΑΠΑΤΟΣ - ΜΠΑΝΟΣ

........................................................................................................

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017
Ε.Ο.Κ.
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 14:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΚΡΙΤΕΣ: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ

........................................................................................................

 

ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΠΑΟ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΑΥΛΟΥ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ

........................................................................................................

ΚΛ.ΧΑΛΚΙΑ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣ.-ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ

........................................................................................................

ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΑΖΑΣ

........................................................................................................

Ε. Σ. Κ. Α. Σ. Ε
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΒΑΓΙΑ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΚΙΟΥΣΗΣ

........................................................................................................

ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΒΑΓΙΑ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΚΙΟΥΣΗΣ

........................................................................................................

ΚΛ. ΔΟΜΟΚΟΥ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

........................................................................................................

ΚΛ.ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ:ΚΑΖΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ - ΚΩΤΣΑΛΑΣ

........................................................................................................

ΚΛ. ΚΑΡΥΣΤΟΥ 14:00 ΕΦΗΒΩΝ Α ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

........................................................................................................

ΚΛ. ΧΑΛΚΙΑ 14:00 ΕΦΗΒΩΝ Β ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣ.-ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ

........................................................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤ 16:30 ΕΦΗΒΩΝ Β ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΑΠΑΤΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

........................................................................................................

ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ Γ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΝΤΑΝΤΗ

........................................................................................................

ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ 14:00 ΕΦΗΒΩΝ Γ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΑΥΛΟΥ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ

........................................................................................................

 

ΚΛΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ Δ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΣΥΡΟΣ - ΚΟΝΔΗΣ

........................................................................................................

ΚΛ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:00 ΕΦΗΒΩΝ Ε ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΚΡΙΤΕΣ: ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 
ΚΛ. Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΕΦΗΒΩΝ Ε ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣINAΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 
ΚΛ.ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ 12:00 ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΣΜΑΣ

........................................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 16:30 ΠΑΙΔΩΝ Β ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ

ΚΡΙΤΕΣ: ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦ.

........................................................................................................

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ Δ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΔΡΙΒΑ - ΤΣΙΚΝΗΣ - ΚΟΥΛΟΣ

........................................................................................................

ΚΛ. ΔΟΜΟΚΟΥ 18:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

........................................................................................................

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑΣ - ΡΙΖΟΣ

........................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ Ν ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΝΤΑΝΤΗ

........................................................................................................

ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 14:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ

ΚΡΙΤΕΣ: ΒΑΓΙΑ - ΚΙΟΥΣΗΣ

........................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ (ΜΕΧΡΙ 13:00)

ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ-ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤ. - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΜΠΑΝΟΣ-

........................................................................................................

ΤΡΙΤΗ 7 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ
ΚΛ.ΘΗΒΑΣ 21:00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.
ΚΡΙΤΕΣ: ΡΙΖΟΣ - ΜΠΑΚΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 8 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 20:30 ΠΑΙΔΩΝ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΧΑΝΗΣ