Σάββατο, 21 Σεπτεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 27-28-29-30 2017

.

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 13:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

..............................................................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 20:30 ΠΑΙΔΩΝ Γ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑ - - ΓΚΟΛΙΑΣ - ΚΟΝΔΗΣ

..............................................................................................

ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΚΑΝΗΘΟΣ 16:30 Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΓΣΛ ΦΑΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚ. -ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛ -  ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ

..............................................................................................

 Ε Σ Κ Α Σ Ε

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 14:30 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΔΗΜΟΛΑΣ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ

..............................................................................................

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

..............................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΖΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ - ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ

..............................................................................................

ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ:ΣΚΟΥΡΟΛΙΑΚΟΣ - ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ

..............................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ - ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ

..............................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΑΥΛΟΥ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ

..............................................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΒΑΓΙΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

..............................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ

..............................................................................................

ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ Ζ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ -ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ

..............................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΤΣΑΠΑΤΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΛΑΓΙΟΣ - ΚΩΤΣΑΛΑΣ (ΜΕΧΡΙ 15:00), ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 17:00)

..............................................................................................

ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
Ε.Ο.Κ
ΕΣΠΕΡΟΥ 20:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤ.
ΧΙΟΥ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
Ε Σ Κ Α Σ Ε
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

..............................................................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

ΚΡΙΤΕΣ:   ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΙΑΣ - ΚΟΝΔΗΣ

..............................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΤΡΑΥΛΟΥ

..............................................................................................

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ
16:00 ΠΑΙΔΩΝ Ζ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΓΛΩΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ

..............................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ 17:00 ΠΑΙΔΩΝ Δ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΟΝΔΗΣ - ΣΥΡΟΣ

..............................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ Δ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΔΗΜΟΛΑΣ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ

..............................................................................................

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:30 ΠΑΙΔΩΝ Γ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ

..............................................................................................

ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 13:00 ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΙΑΒΗΣ - ΚΑΖΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ

..............................................................................................

ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Ε ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΣΚΟΥΡΟΛΙΑΚΟΣ -  ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ -

..............................................................................................

ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ 13:00 ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ

..............................................................................................

ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ Α ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΝΟΣ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ    ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

..............................................................................................

ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Α ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΝΟΣ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ

..............................................................................................

ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 11:00 ΠΑΙΔΩΝ Ε ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΣΥΡΟΣ - ΚΟΝΔΗΣ

..............................................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤ 18:30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ -ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛ.

..............................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ

..............................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔ 15:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ

..............................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΤΣΑΠΑΤΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ (ΜΕΧΡΙ 16:00), ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ , ΛΑΓΙΟΣ , ΚΩΤΣΑΛΑΣ (ΜΕΧΡΙ 15:00)

ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ, ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ (ΜΕΧΡΙ 15:00), ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 16:00)

..............................................................................................

ΔΕΥΤΕΡΑ 30 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 19:00 ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ  ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
 ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΒΑΓΙΑ

..............................................................................................