Σάββατο, 21 Σεπτεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 21-22 ΚΑΙ 27 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017

.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
PΑΟΚ SPORTS AREN 16:30 Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΠΑΟΚ ΓΣ ΚΥΜΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ:
 .......................................................................
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:30 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑ -   ΤΡΑΥΛΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

.......................................................................

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ -ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ

.......................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ

.......................................................................

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣ. ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΧΑΙΡΑ -  ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ  - ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΟΝΔΗΣ

.......................................................................

ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ

ΚΡΙΤΕΣ: ΣΚΟΥΡΟΛΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ

.......................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΝΤΑΝΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦ.

.......................................................................

ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

.......................................................................

ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 18:30 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΛΑΓΙΟΣ - ΝΙΑΒΗΣ - ΚΑΖΑΣ

.......................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 12:30 ΠΑΙΔΩΝ Ε ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΖΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ - ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ

.......................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΟΜΟΚΟΥ 15:30 ΠΑΙΔΩΝ Ζ ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

.......................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 18:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΙΑΣ

.......................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 15:30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ. AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΚΡΙΤΕΣ: ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΒΑΓΙΑ

.......................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΔΕ  ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

.......................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΤΣΑΠΑΤΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ

ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ - ΚΩΤΣΑΛΑΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ (16:00-19:00)

.......................................................................

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 15:30 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΚΡΙΤΕΣ:ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΝΙΑΒΗΣ - ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ

.......................................................................

ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 14:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

.......................................................................

ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

.......................................................................

ΚΛ. ΧΑΛΚΙΑ 16:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΟΦΗ

ΚΡΙΤΕΣ: ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

.......................................................................

ΕΚ. ΜΠΟΥΚΑΛΗ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ

.......................................................................

ΚΛ. ΜΩΛΟΥ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΣ ΜΟΥΤΑ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ

.......................................................................

ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:00 ΕΦΗΒΩΝ Α ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΛΕΠΚΟΣ - ΜΠΑΝΟΣ

.......................................................................

ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:00 ΕΦΗΒΩΝ Α ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΛΕΠΚΟΣ - ΜΠΑΝΟΣ

.......................................................................

ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 12:00 ΕΦΗΒΩΝ Ε ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΛΑΓΙΟΣ - ΝΙΑΒΗΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ

.......................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ   Δ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ

ΚΡΙΤΕΣ: ΔΗΜΟΛΑΣ - ΣΥΡΟΣ -ΚΟΝΔΗΣ

.......................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 16:00 ΕΦΗΒΩΝ Β ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ:ΒΑΓΙΑ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ

.......................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ Γ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΑΥΛΟΥ - ΝΤΑΝΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

.......................................................................

ΚΛ. Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΕΦΗΒΩΝ Ε ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ

.......................................................................

ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 13:00 ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΣΜΑΣ

.......................................................................

ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΝΗΣ

.......................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΑΥΛΟΥ - ΝΤΑΝΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

.......................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΛΕΠΚΟΣ - ΜΠΑΝΟΣ

.......................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ (ΜΕΧΡΙ 17:00), ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ. ΤΣΑΠΑΤΟΣ , ΚΙΟΥΣΗΣ
ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ- ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ - ΚΩΤΣΑΛΑΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ (ΜΕΧΡΙ 15:00)

ΛΑΓΙΟΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 16:00)

.......................................................................

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
ΚΛ.ΚΑΝΗΘΟΥ 11:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ

KΡΙΤΕΣ:

.......................................................................

ΔΕΥΤΕΡΑ 23 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑK. 19:00 ΕΦΗΒΩΝ Β ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΚΡΙΤΕΣ:

.......................................................................ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

ΤΕΤΑΡΤΗ 25 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 20:30 ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΓΣ ΕΡΜΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΧΑΝΗΣΟ αγώνας θα διεξαχθεί τη Παρ. 3/11 ώρα 15:30.

.......................................................................

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  27 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  2017

 ΚΛ.ΧΑΛΚΙΑ  13:00  ΝΕΑΝΙΔΩΝ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔ
 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.
 ΚΡΙΤΕΣ:

 

ΚΛ.ΘΗΒΑΣ 20:30 ΠΑΙΔΩΝ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
 ΚΡΙΤΕΣ: