Σάββατο, 21 Σεπτεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 13-14-15-17 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017

.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Β ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  

ΚΡΙΤΕΣ:  ΜΠΑΝΟΣ - ΤΡΑΥΛΟΥ - ΝΤΑΝΤΗ

................................................................................

ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:30 ΠΑΙΔΩΝ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.  

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΑΝΗΣ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  14 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017

................................................................................

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
Τ. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ.  

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ

................................................................................

 

ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΤΡΑΥΛΟΥ

......................................................................

ΚΛ. Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ

......................................................................

ΚΛ. ΙΤΕΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ  

ΚΡΙΤΕΣ:     ΔΗΜΟΛΑΣ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ - ΣΥΡΟΣ    ΚΕΚΛΕΙΣΜΕΝΩΝ ΤΩΝ ΘΥΡΩΝ

......................................................................

ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 15:30 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ
 

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΟΝΔΗΣ

......................................................................

ΚΛ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΖΑΣ - ΛΑΓΙΟΣ

.......................................................................................

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! A ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΒΑΓΙΑ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ

..................................................................

ΚΛ.ΜΑΡΤΙΝΟΥ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ ΜΩΛΟΣ  

 ΚΡΙΤΕΣ:   ΚΩΤΣΑΛΑΣ -    ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦ. - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ              ΚΕΚΛΕΙΣΜΕΝΩΝ ΤΩΝ ΘΥΡΩΝ

......................................................................

ΚΛ.ΚΑΡΥΣΤΟΥ 14:00 ΠΑΙΔΩN A ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  

ΚΡΙΤΕΣ:ΔΡΟΣΟΣ

......................................................

ΚΛ. ΚΑΡΥΣΤΟΥ 16:00 ΕΦΗΒΩΝ A ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  

ΚΡΙΤΕΣ: ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ  00-20

......................................................

...............................................................................

ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΠΑΙΔΩΝ A ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΣ ΚΥΜΗΣ  

 ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΝΟΣ

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν. ΑΡΤ 20:00   ΠΑΙΔΩΝ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ  

 ΚΡΙΤΕΣ:ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ- ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΤΣΑΠΑΤΟΣ

 

ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 15:30 ΠΑΙΔΩΝ Γ  ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ ΕΡΜΗΣ                                 

.ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΤΡΑΥΛΟΥ

ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 13:00 ΠΑΙΔΩΝ Z ΑΝΑ. ΛΑΜΙΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  

 ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ

.............................................................................

ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 11:00 ΠΑΙΔΩΝ Z ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  

 ΚΡΙΤΕΣ: ΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΣΜΑΣ

......................................................

 

ΚΛ. ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  
 ΚΡΙΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ- ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ- ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ- ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΚΙΟΥΣΗΣ -

 

..........................................................................................

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΚΑΝΗΘΟΥ 17:00 Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  

ΚΡΙΤΕΣ:.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΝΤΑΝΤΗ- ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

.............................................

ΧΙΟΥ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  

..........................................................................................

ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ  ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤ.  

..........................................................................................

ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ    

..........................................................................................

ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ (2ο ΓΕΛ) 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣ. ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  

ΚΛ.ΚΑΘΕΝΩΝ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛ.  

 ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦ. - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΚΛΕΠΚΟΣ

........................................................................................

ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ  

 ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΣΥΡΟΣ

........................................................................................

ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

     ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ

 

 ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ

........................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΟΜΟΚΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  

 ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΝΔΥΛΑΡΗΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

........................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ A ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

 ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΤΡΑΥΛΟΥ

........................................................................................

 
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 12:30 ΠΑΙΔΩΝ Β ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  

 ΚΡΙΤΕΣ: ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ

........................................................................................

 

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ Γ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

 ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΟΛΙΑΣ - ΜΠΑΚΑ

..................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  

 ΚΡΙΤΕΣ:ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

..................................................................

ΚΛ.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:00 ΠΑΙΔΩΝ Δ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  

 ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΣΥΡΟΣ

..................................................................

ΚΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 13:00 ΠΑΙΔΩΝ Ε ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ  

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΖΑΣ- ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ

........................................................................................

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 14:30 ΠΑΙΔΩΝ Δ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

 ΚΡΙΤΕΣ:ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ

 

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-
ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ
 

 ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦ- ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΚΛΕΠΚΟΣ

..................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Γ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ  

 ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ

......................................................................................

ΓΗΠ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ Δ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ  

 ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΝΔΗΣ

.......................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ  

 ΚΡΙΤΕΣ: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ

........................................................................................

ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 12:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ
ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΣΜΑΣ

........................................................................................

 

ΚΛ.ΧΑΛΚΙΑ 19:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧ.  

ΚΡΙΤΕΣ: ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ

........................................................................................

 

 ΦΙΛΙΚΟΣ  ΑΓΩΝΑΣ

ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ  18:00  ΑΝΔΡΩΝ   ΜΑΚΑΡΟΣ - ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ

ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΚΟΝΔΗΣ

.....................................................

 ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΒΑΓΙΑ - ΤΣΑΠΑΤΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ

 

ΤΡΙΤΗ 17 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ                ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ. ΘΗΒΑΣ 21:00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧ.  

ΚΡΙΤΕΣ: ΑΝΑΒΟΛΗ

.....................................................