Σάββατο, 21 Σεπτεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 7-8 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017

.

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Α ΓΣ ΚΥΜΗΣ  ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ

..............................................................

ΚΛ.ΧΑΛΚΙΑ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Α ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑ

ΚΡΙΤΕΣ: ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΝΤΑΝΤΗ

..............................................................

ΚΛ.ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ

ΚΡΙΤΕΣ:ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

..............................................................

ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ Α ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ

..............................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Γ  ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ:ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ

..............................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ Γ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΟΛΙΑΣ - ΜΠΑΚΑ

..............................................................

ΚΛ.ΔΙΣΤΟΜΟΥ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ Δ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ

..............................................................

ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ Ν ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΝΔΗΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ

..............................................................

ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Δ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ. ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΣΥΡΟΣ

..............................................................

ΚΛ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Ε ΑΝ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ. ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΝΙΑΒΗΣ

..............................................................

ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ Ε ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ

..............................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:00 ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ

..............................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ:ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ

..............................................................

ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ 13:00 ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

..............................................................

ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 12:30 ΠΑΙΔΩΝ Ζ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΜΟΥΤΑ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

..............................................................

ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ Ζ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΣΜΑΣ

..............................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΔΗΜΟΛΑΣ , ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ , ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΖΑΣ

ΣΚΟΥΡΟΛΙΑΚΟΣ - ΚΩΤΣΑΛΑΣ, ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ , ΤΡΑΥΛΟΥ , ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ , ΤΣΑΠΑΤΟΣ, ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

..............................................................

ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00   ΑΝΔΡΩΝ ΜΑΛΕΣΙΝΑ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ:

..............................................................

ΚΛ.ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ   20:00       ΑΝΔΡΩΝ       ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ     ΓΣ ΙΤΕΑΣ

..............................................................

 

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 20:00    ΑΝΔΡΩΝ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΚΡΙΤΕΣ:

..............................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν.ΑΡΤΑΚ 16:00    ΑΝΔΡΩΝ ΑΡΤΑΚΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ.

ΚΡΙΤΕΣ:

..............................................................

ΚΥΡΙΑΚΗ 8  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 12:00 ΕΦΗΒΩΝ Α  ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ 

..............................................................

ΚΛΧΑΛΚΙΑ 14:00 ΕΦΗΒΩΝ Β ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ:ΚΛΕΠΚΟΣ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ

..............................................................

ΚΛ ΧΑΛΚΙΑ 16:00 ΕΦΗΒΩΝ Β AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ, ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦ. , ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ

..............................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 17:00 ΕΦΗΒΩΝ Γ  ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΑΥΛΟΥ , ΒΑΓΙΑ , ΝΤΑΝΤΗ

..............................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 16:00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ

ΚΡΙΤΕΣ: ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

..............................................................

ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 15:00 ΕΦΗΒΩΝ Δ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΣΚΟΥΡΟΛΙΑΚΟΣ -   ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

..............................................................

ΚΛ.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ Δ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ:ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΣΥΡΟΣ

..............................................................

ΚΛ.ΜΑΡΤΙΝΟΥ 11:00 ΕΦΗΒΩΝ Ε ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΖΑΣ - ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

..............................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ Ε ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ

..............................................................

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 13:00 ΠΑΙΔΩΝ Δ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΣΥΡΟΣ

..............................................................

ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ Ζ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΣ ΕΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ

..............................................................

ΚΛΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ , ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ, ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ

..............................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 14:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ:

..............................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 12:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β Ν ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΟΝΔΗΣ

..............................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ

ΚΡΙΤΕΣ: ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

..............................................................

ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 15:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ ΑΣ ΜΟΥΤΑ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΣΥΡΟΣ, 

..............................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

ΔΗΜΟΛΑΣ , ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ, ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ , ΤΣΑΠΑΤΟΣ

..............................................................

 ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΜΗΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: