Παρασκευή, 20 Σεπτεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 30 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - 1 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017

ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 14:00 ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΓΣ ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΣΜΑΣ

........................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΑΓΕΧ ΓΣ ΚΥΜΗΣ

ΚΛΕΠΚΟΣ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣΟ ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

........................................................

ΚΛ. Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ

ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ

........................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝ- ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ- ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

........................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 19:30 ΠΑΙΔΩΝ Β ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΚΛΕΠΚΟΣ - ΤΡΑΥΛΟΥ   - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

........................................................

ΚΛ. ΔΙΣΤΟΜΟΥ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ Δ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

........................................................

ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 18:30 ΠΑΙΔΩΝ Ε ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ Ν ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΛΑΓΙΟΣ - ΝΙΑΒΗΣ - ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ

........................................................

ΚΛ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ

........................................................

ΕΚ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Ζ ΑΣ Ε ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜ

ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ

........................................................

ΚΛ. ΔΟΜΟΚΟΥ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ Ζ ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ

ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

........................................................

ΚΛ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ

........................................................

ΚΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 16:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ.

ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ     00-20

........................................................

ΚΛ. Θ. ΧΑΛΚΙΑ 16:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ

........................................................

ΚΛ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 16:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΧΑΝΗΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

........................................................

 

ΦΙΛΙΚΟΙ  ΑΓΩΝΕΣ
ΚΛ.ΜΑΡΤΙΝΟΥ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ  

....................................................................................

ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ ΜΑΚΑΡΟΣ ΠΑΣ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  

....................................................................................

ΚΛ.ΙΤΕΑΣ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ ΙΤΕΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ  

.....................................................................................

ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΓΙΑΣ  

.....................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 17:00 Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΚΥΜΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ

.....................................................................................

ΚΛ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ      17:00     ΑΝΔΡΩΝ Α    ΜΑΛΕΣΙΝΑ  - ΕΡΜΗΣ 

 

 ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ: ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΤΣΑΠΑΤΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 14:00 ΕΦΗΒΩΝ Α ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ

ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ

........................................................

ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:00 ΕΦΗΒΩΝ Α ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ

ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ

........................................................

ΤΑΣ.ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 16:00 ΕΦΗΒΩΝ Β ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΝΤΑΝΤΗ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ

........................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ Β ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΤΡΑΥΛΟΥ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

........................................................

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 16:00 ΕΦΗΒΩΝ Γ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ

........................................................

ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ Γ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΧΑΝΗΣ

........................................................

ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 15:00 ΕΦΗΒΩΝ Δ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ

........................................................

ΚΛ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 12:00 ΕΦΗΒΩΝ Ε ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΛΑΓΙΟΣ - ΝΙΑΒΗΣ

........................................................

ΚΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 17:00 ΕΦΗΒΩΝ Ε ΑΣ ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ

........................................................

ΚΛ.ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ 12:00 ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

........................................................

ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΕΝ. ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΜΟΥΤΑ

ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΚΑΝΔΥΛΑΡΗΣ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

........................................................

 

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤ 18:30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

........................................................

 

ΚΛ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΒΑΓΙΑ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ -

........................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗΣ:ΒΛΑΧΑΒΑ - ΚΑΖΑΣ-ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ- ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ (ΜΕΧΡΙ 12:30)

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ (ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 18:00)

ΦΙΛΙΚΟΙ  ΑΓΩΝΕΣ
ΚΛ.ΙΤΕΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ ΙΤΕΑ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  

.......................................................-

ΤΕΤΑΡΤΗ 4 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 20:00 ΠΑΙΔΩΝ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΧΑΝΗΣ - ΝΤΑΝΤΗ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ

........................................................