Σάββατο, 21 Σεπτεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 22-23-24 -25 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2017

 

 

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡ 17:00 ΕΦΗΒΩΝ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΑΝΗΣ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

.............................................................................................................................

 
ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ A ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦ. ΚΙΟΥΣΗΣ - ΒΑΓΙΑ

.............................................................................................................................

ΚΛ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ A ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦ. ΚΙΟΥΣΗΣ - ΒΑΓΙΑ

.............................................................................................................................

ΚΛ ΧΑΛΚΙΑ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ B ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ- ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΤΡΑΥΛΟΥ

.............................................................................................................................

ΚΛ ΧΑΛΚΙΑ 18:30 ΠΑΙΔΩΝ B AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ

ΚΡΙΤΕΣ: ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ- ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΤΡΑΥΛΟΥ

.............................................................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ B ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ

.............................................................................................................................

ΚΛ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ B Ν ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΣΥΡΟΣ

.............................................................................................................................

ΚΛ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Γ ΕΡΜΗΣ                                ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΧΑΝΗΣ - ΚΛΕΠΚΟΣ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 4/10 ΩΡΑ 20::00

.............................................................................................................................

ΚΛ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ Γ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΧΑΝΗΣ - ΚΛΕΠΚΟΣ

.............................................................................................................................

ΚΛ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Γ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ

.............................................................................................................................

ΚΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Δ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΣΥΡΟΣ

.............................................................................................................................

ΚΛΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ Δ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ

.............................................................................................................................

ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 11:00 ΠΑΙΔΩΝ Ζ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

.............................................................................................................................

ΚΛ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ ΚΕΚΛΕΙΣΜΕΝΩΝ ΤΩΝ ΘΥΡΩΝ

.............................................................................................................................

ΚΛ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ

ΚΡΙΤΕΣ: ΛΑΓΙΟΣ - ΝΙΑΒΗΣ

.............................................................................................................................

ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΚΛ. ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ ΣΥΛΛΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ:

.............................................................................................................................

ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ

.............................................................................................................................

ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ

ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ

.............................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΤΣΑΠΑΤΟΣ - ΜΠΑΝΟΣ - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ - ΒΛΑΧΑΒΑ - ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΚΑΡΥΣΤΟΥ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ Α ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΡΛΑΝΗ - ΔΡΟΣΟΣ

.............................................................................................................................

ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ Α ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ - ΚΩΣΤΑΣ

.............................................................................................................................

ΚΛ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:00 ΕΦΗΒΩΝ Β ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΝΑΓ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ -

.............................................................................................................................

ΚΛ.ΧΑΛΚΙΑ 18:30 ΕΦΗΒΩΝ Β ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΤΡΑΥΛΟΥ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ

.............................................................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 16:00 ΕΦΗΒΩΝ Β ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

.............................................................................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ ΑΡΤ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ Β ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ

.............................................................................................................................

ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 15:00 ΕΦΗΒΩΝ Γ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ

.............................................................................................................................

 

ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ 17:00 ΕΦΗΒΩΝ Γ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ ΓΣ ΕΡΜΗΣ                               

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ

.............................................................................................................................

ΚΛ. ΙΤΕΑΣ 15:00 ΕΦΗΒΩΝ Δ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΔΗΜΟΛΑΣ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ

.............................................................................................................................

ΚΛ. Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 11:00 ΕΦΗΒΩΝ Ε ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ -

.............................................................................................................................

ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 14:00 ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

.............................................................................................................................

ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 12:00 ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

.............................................................................................................................

ΚΛ.ΚΑΡΥΣΤΟΥ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ A ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΔΡΟΣΟΣ - ΣΑΡΛΑΝΗ

.............................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 17:00 ΠΑΙΔΩΝ Δ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ

ΚΡΙΤΕΣ: ΔΗΜΟΛΑΣ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ

.............................................................................................................................

ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ ΓΣ ΑΤΛΑΣ ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΣΜΑΣ

.............................................................................................................................

ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ - ΚΩΣΤΑΣ

.............................................................................................................................

ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟ 18:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧ Ν ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΒΑΓΙΑ - ΚΛΕΠΚΟΣ

.............................................................................................................................

ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 11:30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΝΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ 

.............................................................................................................................

ΚΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Ε ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΣΥΡΟΣ

.............................................................................................................................

ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΦΙΛΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 17:00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛ

ΚΡΙΤΕΣ:

.............................................................................................................................

ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 19:00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛ

ΚΡΙΤΕΣ:

.............................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΝΤΑΝΤΗ (ΕΩΣ 18:00), ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚ. (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 18:00)- ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛ(ΜΕΤΑ ΤΙΣ 18:00

ΤΣΑΠΑΤΟΣ ΚΙΟΥΣΗΣ (ΜΕΧΡΙ 16:00)

.............................................................................................................................

ΔΕΥΤΕΡΑ 25 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 15:30 ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜ. ΕΣΠΕΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

.............................................................................................................................

ΤΡΙΤΗ 26 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ 21:00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

.............................................................................................................................

ΠΕΜΠΤΗ 28 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΑΡΤΑΚΗΣ 21:30 ΠΑΙΔΩΝ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

.............................................................................................................................

ΚΛ.ΘΗΒΑΣ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΔΜΟΣ ΕΡΜΗΣ  

ΚΡΙΤΕΣ: Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

.............................................................................................................................

ΚΛ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΠΑΙΔΩΝ B ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

 ΚΡΙΤΕΣ:

.............................................................................................................................