Σάββατο, 21 Σεπτεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 16-17 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2017

ΟΡΙΣΜΟΙ    ΚΡΙΤΩΝ   16-17     ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2017

ΣΑΒΒΑΤΟ 16/9/2017

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ      ΠΑΙΔΩΝ

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ     15:00   ΑΣ ΑΡΗΣ – ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΟΛΛΙΑΣ – ΜΠΑΚΑ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ

……………………………..

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ     17:00   ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ (ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ)

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ

………………………………

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ     15:00   ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ - ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

………………………………

ΚΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ         15:45   ΑΝ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ - Ν.ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ

……………………………..

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ     19:00   ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ – ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ:ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΔΗΜΟΛΑΣ

…………………………………..

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ         15:30   ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ - ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΒΑΓΙΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΝΤΑΝΤΗ

…………………………………….

ΚΛ. ΚΑΘΕΝΩΝ         16:00   ΔΟΞΑ ΔΥΡΦΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

……………………………………….

ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ     15:30   ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ   ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ

……………………………………….

ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ   18:00   ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ     ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ

……………………………………

ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ   16:00 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΣΚΟΥΡΟΛΙΑΚΟΣ

……………………………….

ΚΛ.ΜΑΡΤΙΝΟΥ         14:00   ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ:ΚΑΖΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ

…………………………………….

ΚΛ. ΜΩΛΟΥ           15:00     ΑΟ ΜΩΛΟΣ       ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ

…………………………………….

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ 16:00   ΑΣ ΔΩΡΙΔΑ     ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΔΗΜΟΛΑΣ

………………………………..

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ ΦΙΛΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ   18:30   ΑΡΗΣ – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΤΡΑΥΛΟΥ

……………………………………

ΚΛ,ΑΥΛΙΔΑΣ 20:30   ΑΥΛΙΔΑ - ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ

ΚΡΙΤΕΣ:ΝΤΑΝΤΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

.......................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ – ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ – ΚΩΤΣΑΛΑΣ - ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ   17 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2017

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΦΗΒΩΝ

 

ΚΛ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ   15:30   ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΖΑΣ - ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

……………………………………………….

ΚΛ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ   13:00   ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ   ΣΥΛΛΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ

…………………………………………………………

ΚΛ.ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ   18:00   ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΣΚΟΥΡΟΛΙΑΚΟΣ - ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ

…………………………………………………………….

ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ   18:30     ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ   ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ

………………………………………….

ΚΛ.ΚΑΡΥΣΤΟΥ   15:00     ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑ – ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ

ΚΡΙΤΕΣ: ΔΡΟΣΟΣ - ΣΑΡΛΑΝΗ

……………………………………………..

Τ. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ   18:00         ΑΓΕΧ         ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΤΡΑΥΛΟΥ

……………………………………………

ΚΛ.ΧΑΛΚΙΑ       18:00   ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ:  ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ

………………………………………………………

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ   16:00       ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ. ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  (ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ)

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ

……………………………………………………

ΕΡ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ   15:00       ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΟΛΛΙΑΣ - ΜΠΑΚΑ

………………………………………….

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

Τ. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ   16:00     ΑΓΕΧ      ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔ (ΔΕΝ ΘΑ  ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ)

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΑΦΥΛΛΟΥ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΤΡΑΥΛΟΥ

………………………………………..

ΚΛ. ΧΑΛΚΙΑ         16:00      ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ   ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  (ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ)

ΚΡΙΤΕΣ:  ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ  - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ     13:00       ΦΑΛΑΡΑ               ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ – ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ

…………………………………………….

ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ   14:00       ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ        ΑΣ ΜΟΥΤΑ  (ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ)

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

…………………………………………………………

ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ   10:00       ΑΝΩ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ            ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  (ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ

…………………………………………………………….

 

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ ΣΕ ΦΙΛΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ

 ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ       12:00     ΕΣΠΕΡΟΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ      18:00       ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΒΑΓΙΑ

…………………………………

ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ 20:00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ

…………………………………..

ΚΛ.ΜΑΡΤΙΝΟΥ            18:00     ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ    ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗ    19:30    ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ   

 

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ – ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ – ΚΩΤΣΑΛΑΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ