Σάββατο, 21 Σεπτεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 8-9-10-11ΚΑΙ 13 ΙΟΥΝΙΟΥ 2017

.

 

ΠΕΜΠΤΗ 8 ΙΟΥΝΙΟΥ 2017

 
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 15:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛ  
ΚΡΙΤΗΣ  ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

 

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 9 ΙΟΥΝΙΟΥ 2017

 
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΘΗΒΑΣ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ ΚΑΔΜΟΣ Β ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  

  ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

........................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 19:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

ΚΡΙΤΗΣ:

......................................................................................

             
ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΙΟΥΝΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  

.ΦΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

................................................................

ΚΛ. ΘΗΒΑΣ 16:30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΚΑΔΜΟΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑ  

ΚΡΙΤΗΣ  ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

..........................................................

ΚΛ. ΘΗΒΑΣ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΚΑΔΜΟΣ Β  

ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ   20-00

.......................................................

ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  

ΚΡΙΤΗΣ

..................................................................

ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 17:00 ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ. Ν ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  

ΚΡΙΤΗΣ

.........................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 17:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ  

 ΚΡΙΤΗΣ

...............................................................

 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΚΑΔΜΟΣ Α  

ΚΡΙΤΗΣ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΤΗ ΚΥΡ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ ΩΡΑ 18:00

..........................................................................

ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 16:30 ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  

ΚΡΙΤΗΣ:

.........................................................................

Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 16:00 ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  20-00
.........................................................ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ
ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ E  ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΜΑΛΕΣΙΝΑ Β  

ΚΡΙΤΗΣ ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ  ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

.................................................................

ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ ΓΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ 20-00
 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ
ΓΣ ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ  

ΚΡΙΤΗΣ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

................................................................

ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ        19:00           ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ          ΓΣ ΑΤΛΑΣ          ΓΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΙΑΣ

ΚΡΙΤΗΣ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

................................................................

ΚΩΛΥΜΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ

............................................................................

             
ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 00-20
ΚΛ ΘΗΒΑΣ 16:30 ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΓΣ ΚΑΔΜΟΣ  

ΚΡΙΤΗΣ:  ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

................................................................

ΚΛ ΘΗΒΑΣ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ ΚΑΔΜΟΣ Α ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  

ΚΡΙΤΗΣ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ   12 ΙΟΥΝΙΟΥ

..........................................................................

           
 
ΚΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε ΜΑΛΕΣΙΝΑ Β ΜΑΛΕΣΙΝΑ   Α  

ΚΡΙΤΗΣ: ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

........................................................................

 Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 16:00 ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  20-00
....................................................
ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  

ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

..................................................................................

ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (10)

................................................................

ΚΛ. ΑΛΙΑΡΤΟΥ 16:00 ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣ  

ΚΡΙΤΗΣ

................................................................

             
 ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
         
           
 
           
ΤΡΙΤΗ  13 ΙΟΥΝΙΟΥ 2017
 ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
         
ΚΛ. ΘΗΒΑΣ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ ΚΑΔΜΟΣ Α ΚΑΔΜΟΣ Β  

ΚΡΙΤΗΣ:

..........................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 15:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  

ΚΡΙΤΗΣ: ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ

............................................

           
 
ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 17:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ
 ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ 20-00