Σάββατο, 21 Σεπτεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 3-4 ΙΟΥΝΙΟΥ 2017

 

 

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 3 ΙΟΥΝΙΟΥ 2017

.....................................................................................................................

ΓΗΠΕΔΟ              ΩΡΑ         ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ                      ΑΓΩΝΑΣ                                  ΚΡΙΤΗΣ

ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ         13:00       ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ   ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  -  ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ   ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ     17:00       ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ     ΓΣ ΑΤΛΑΣ              ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ     ΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  18:30       ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε       ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ      ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ     ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ

ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ      18:00        ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ       ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ       ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ      ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ

ΚΛ.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ     16:00        ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ       ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.   ΜΑΚΑΡΟΣ  ΑΜΦ.     

ΚΛ.  ΑΛΙΑΡΤΟΥ     15:00        ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ       Ν.ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ          ΓΣ ΕΡΜΗΣ        

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ     18:00       ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   Β      ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ        ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ       ΒΑΓΙΑ

ΚΛ.ΧΑΛΚΙΑ           18:00       ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ    Β     ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ.   ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ     ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ

 

 

ΑΝΑΒΟΛΕΣ

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ      17:00    ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ    ΚΑΔΜΟΣ Α  ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ      18:30    ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ   ΚΑΔΜΟΣ Β   ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ       16:00    ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α   ΠΡΩΤΕΑΣ  ΣΧΗΜΑΤ. - ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΦΟΥΣΕΚΗ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΤΣΑΠΑΤΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ- ΒΝΕΛΙΣΑΡΑΚΟΥ- ΒΕΛΕΣΙΩΤΟΥ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΤΡΑΥΛΟΥ

...........................................................................................................................................

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ   4 ΙΟΥΝΙΟΥ  2017

 

 ΓΗΠΕΔΟ              ΩΡΑ         ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ                      ΑΓΩΝΑΣ                                  ΚΡΙΤΗΣ

ΚΛ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ     11:00   ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε           ΜΑΛΕΣΙΝΑ Β      ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ                ΨΑΡΡΑ  

ΚΛ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ     12:30     ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε         ΜΑΛΕΣΙΝΑ Α      ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ                ΨΑΡΡΑ

ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ     16:30     ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α       ΓΣ ΕΡΜΗΣ        ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ           ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ

 

ΑΝΑΒΟΛΕΣ

ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ    16:00  ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Α     ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.  ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

Λ.ΑΙΔΗΨΟΥ         15:00  ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α     ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ - ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  ( 10 ΙΟΥΝΙΟΥ)

ΚΛ.ΑΛΙΑΡΤΟΥ      16:00  ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β     Ν.ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ   ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

..........................................................................................................................................................

 ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

  ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΦΟΥΣΕΚΗ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΤΣΑΠΑΤΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ- ΒΝΕΛΙΣΑΡΑΚΟΥ- ΒΕΛΕΣΙΩΤΟΥ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ 

.