Σάββατο, 21 Σεπτεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 26-27-28 ΜΑΙΟΥ

.

 

 

 

 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  27  ΜΑΙΟΥ  2017
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 19:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ E ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑ   Α  

....

ΚΡΙΤΗΣ: ΒΛΑΧΑΒΑ

.............................................................................................

ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΜΑΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΘΗΡΑΣ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  

.......................................................................................................

ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 15:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑ Β  

ΚΡΙΤΕΣ:ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

.......................................................................................................

ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 17:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ ΓΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

.......................................................................................................

ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 18:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  

   ΑΝΑΒΟΛΗ

.......................................................................................................

 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΚΑΔΜΟΣ Α  

ΚΡΙΤΗΣ:

.......................................................................................................

ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ  

ΚΡΙΤΗΣ:

.......................................................................................................

ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 16:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  

ΚΡΙΤΗΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ

.......................................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  

ΚΡΙΤΗΣ:ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ

.......................................................................................................

ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ  

ΚΡΙΤΗΣ: ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ

.......................................................................................................

ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 17:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧ  

ΚΡΙΤΗΣ:ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

.......................................................................................................

ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡ. ΕΡΜΗΣ                                ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:00 ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  

ΚΡΙΤΗΣ: ΚΙΟΥΣΗΣ

.......................................................................................................

ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α ΑΣΤΕΡΑΣ Α ΑΣΤΕΡΑΣ Β  

 ΚΡΙΤΗΣ:

.......................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
 ΤΣΑΠΑΤΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΦΟΥΣΕΚΗ - ΒΕΛΙΣΑΡΑΚΟΥ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΒΑΓΙΑ-ΜΠΑΝΟΣ
 ...............................................................................
ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΜΑΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 17:00 Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ  

 ΚΡΙΤΕΣ:ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

.......................................................................................................

ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ 19:30 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  

ΚΡΙΤΗΣ:ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ - ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

.......................................................................................................

Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ 20-00

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

.......................................................................................................

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

ΚΡΙΤΗΣ:

.......................................................................................................

ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 14:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ Ν. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  

ΚΡΙΤΗΣ: ΨΑΡΑ

.......................................................................................................

ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 12:00 ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ ΑΝ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  

ΚΡΙΤΗΣ:ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

.......................................................................................................

ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ ΕΡΜΗΣ                                ΚΑΔΜΟΣ Β  

ΚΡΙΤΗΣ:ΚΛΕΠΚΟΣ   ΑΝΑΒΟΛΗ

.......................................................................................................

ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  

ΚΡΙΤΗΣ : ΛΑΓΙΟΣ   ΑΝΑΒΟΛΗ

.......................................................................................................

ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ 16:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ ΑΣ Ε ΜΠΟΥΚΑΛΗ  

ΚΡΙΤΗΣ:ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

.......................................................................................................

ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  

ΚΡΙΤΗΣ:ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

...............................................................................

.......................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ  ΚΥΡΙΑΚΗΣ
 ΤΣΑΠΑΤΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΦΟΥΣΕΚΗ - ΒΕΛΙΣΑΡΑΚΟΥ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΒΑΓΙΑ-ΜΠΑΝΟΣ
 ...................................................................................................
ΠΕΜΠΤΗ 1 ΙΟΥΝΙΟΥ 2017
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 20:00 ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΚΑΔΜΟΣ                                 

ΚΡΙΤΗΣ:

.......................................................................................................