Τρίτη, 19 Νοεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 20-21 ΜΑΙΟΥ 2017

.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  20 ΜΑΙΟΥ 2017

 
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

.................................................................................................................................

ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ  

ΚΡΙΤΕΣ:ΤΡΑΥΛΟΥ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

..................................................................................................

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
  ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 14:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   Ε ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  

ΚΡΙΤΗΣ: ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ

...........................................................................................

 ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 14:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  

ΚΡΙΤΗΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ

...........................................................................................

 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 16:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ ΚΑΔΜΟΣ Α   ΕΡΜΗΣ                                    

ΚΡΙΤΗΣ: ΜΠΑΚΑ   ΑΝΑΒΟΛΗ

...........................................................................................

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ ΚΑΔΜΟΣ Β ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  

ΚΡΙΤΗΣ: ΜΠΑΚΑ

.................................................................................

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 19:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  

ΚΡΙΤΗΣ:

....................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Δ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  

ΚΡΙΤΗΣ:

........................................................................................

  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 18:00    ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ  ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  

ΚΡΙΤΗΣ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

.............................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 17:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Β ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

ΚΡΙΤΗΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ   ΑΝΑΒΟΛΗ

.....................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Β ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  

ΚΡΙΤΗΣ: ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ

...........................................................................................

ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧ ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΝΑΒΟΛΗ
 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Δ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 
ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΦΟΥΣΕΚΗ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΒΑΓΙΑ - ΤΣΑΠΑΤΟΣ
ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΒΕΛΙΣΑΡΑΚΟΥ -
....................................................................................................................................................................
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΜΑΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΘΗΡΑΣ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛ  

ΚΡΙΤΕΣ:

......................................................................................

ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ 15:30 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ - ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ 13:30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  

 ΚΡΙΤΕΣ:  ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ

................................................................................................................

ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ   ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ

 ΚΡΙΤΗΣ : ΜΠΑΝΟΣ

............................................................

ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 16:00 ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ    ΑΝ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ Ν.ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ
 ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Ε ΜΑΛΕΣΙΝΑ  Β ΜΑΛΕΣΙΝΑ   Α ΑΝΑΒΟΛΗ
ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:00 ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ   ΕΡΜΗΣ                                 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:30 ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ   ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΤΡΙΤΗ  23 ΜΑΙΟΥ 2017
ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 19:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   Ε ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  

 ΚΡΙΤΗΣ: ΝΙΑΒΗΣ

...........................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ  ΚΥΡΙΑΚΗΣ

 ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΦΟΥΣΕΚΗ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΒΑΓΙΑ - ΤΣΑΠΑΤΟΣ

ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΒΕΛΙΣΑΡΑΚΟΥ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ

 ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ - ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ