Παρασκευή, 20 Σεπτεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 12-13-14 ΜΑΙΟΥ 2017

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12 ΜΑΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 18:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΚΑΤΑΤΑΞΗ (5-6) ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΕ ΛΙΜΝΗΣ  

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΑΥΛΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

.....................................................................................................

ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΜΑΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! PLAY OFF ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΚΛΕΠΚΟΣ

.....................................................................................................

ΚΛ.ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΣ ΜΟΥΤΑ  

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΖΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ - ΚΩΤΣΑΛΑΣ

.....................................................................................................

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 16:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   ΣΤ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

.....................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 16:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΑΠΑΤΟΣ

.....................................................................................................

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ ΚΑΔΜΟΣ Β ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  

ΚΡΙΤΕΣ:

.....................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

ΚΡΙΤΕΣ:

.....................................................................................................

ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  

ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ

.....................................................................................................

ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 15:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   ΣΤ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.  

ΚΡΙΤΕΣ: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

.....................................................................................................

ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 12;30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΙΑΣ ΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 14:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   ΣΤ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛ.ΘΗΒΑΣ 15:00 ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΚΑΔΜΟΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 16:00 ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 20-00
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΩΛΥΜΑΤΑ     ΚΡΙΤΩΝ     ΣΑΒΒΑΤΟΥ

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ - ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΒΛΑΧΑΒΑ - ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ

- ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ- ΒΑΓΙΑ - ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΦΟΥΣΕΚΗ- ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ- ΒΕΛΙΣΑΡΑΚΟΥ

 .....................................................................................................................................................
ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΜΑΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΘΗΒΑΣ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ  

ΚΡΙΤΕΣ:   ΜΠΑΚΑ -  ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ  ΚΩΣΤΑΣ-   ΝΤΑΝΤΗ       ΚΟΜ: ΚΑΛΦΑ

.....................................................................................................

ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ  

ΚΡΙΤΕΣ:ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΝΙΑΒΗΣ - ΚΑΖΑΣ    ΚΟΜ: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

.....................................................................................................

Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  
ΚΛ.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ  

ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ - - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΟΝΔΗΣ

.....................................................................................................

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 11:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε ΜΑΛΕΣΙΝΑ Β ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

.....................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 13:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε ΜΑΛΕΣΙΝΑ   Α ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

.....................................................................................................

ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 16:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΣ ΑΤΛΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ    

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

.....................................................................................................

ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 16:00 ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΕΡΜΗΣ                                ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ

.....................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α ΑΣΤΕΡΑΣ Α ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΝΟΣ

.....................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 14:00 ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΚΑΔΜΟΣ                                 

ΚΡΙΤΕΣ:

.....................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 12:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΚΑΔΜΟΣ Α ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   Α ΑΣΤΕΡΑΣ Β ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ ΓΣ ΕΡΜΗΣ                                ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ - ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΒΛΑΧΑΒΑ - ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΘΛΙΚΡΙΝΙΑ  ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΒΑΓΙΑ - ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΦΟΥΣΕΚΗ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ  - ΒΕΛΙΣΑΡΑΚΟΥ
ΤΡΙΤΗ 16 ΜΑΙΟΥ 2017
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 20:00 ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΙΟΥΣΗΣ

..........................................................................

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19   ΜΑΙΟΥ 2017
ΚΛ. ΛΑΜΙΑΣ 14:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ    

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ

....................................................................................................