Παρασκευή, 20 Σεπτεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 6-7 ΜΑΙΟΥ 2017

.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 6 ΜΑΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ ΘΗΒΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΛΕΥ  ΟΦ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑ  - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ - ΚΩΣΤΑΣ

.............................................................................................................................

ΚΛ. ΔΟΜΟΚΟΥ 13:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β! Β ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ

ΚΡΙΤΕΣ:ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

.............................................................................................................................

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 15:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ:

.............................................................................................................................

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 16:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΑΚΑΡΟΣ ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ. ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ

.............................................................................................................................

ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΜΑΛΕΣΙΝΑ Β ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛ. ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ 16:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

.............................................................................................................................

ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 15:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΤΛΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ

.............................................................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 20:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ  ΑΝΑΒΟΛΗ

ΚΡΙΤΕΣ: ΒΑΓΙΑ

.............................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 15:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ

.............................................................................................................................

ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΙΟΥΣΗΣ

 

.............................................................................................................................

ΚΛ. ΘΗΒΑΣ 15:00 ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩN ΚΑΔΜΟΣ                                ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣINAΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛ. ΘΗΒΑΣ 15:00 ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩN ΚΑΔΜΟΣ                                ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ.

ΚΡΙΤΕΣ:ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΙΑΣ

.............................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
 ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΦΟΥΣΕΚΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΒΕΛΙΣΑΡΑΚΟΥ
 .............................................................................................................................
ΚΥΡΙΑΚΗ   7 ΜΑΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ

.............................................................................................................................

ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΟΦΗ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
 .............................................................................................................................
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΤΡΑΥΛΟΥ

.............................................................................................................................

ΚΛ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ. ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ

.............................................................................................................................

ΚΛ.ΚΑΡΥΣΤΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β!
ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 00-20
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β! 
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ

.............................................................................................................................

ΚΛ. ΔΙΣΤΟΜΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β! Β ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- 20-00
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 17:00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 19:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ ΓΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΚΡΙΤΕΣ: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

.............................................................................................................................

ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

.............................................................................................................................

ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 12:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑ   Α

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΙΑΒΗΣ

.............................................................................................................................

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 17:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΑΚΑΡΟΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛ.ΘΗΒΑΣ 15:00 ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ:

 

ΚΛ.ΘΗΒΑΣ 16:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ:

.............................................................................................................................

ΚΛ.ΘΗΒΑΣ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ ΚΑΔΜΟΣ Α ΚΑΔΜΟΣ Β ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 16:00 ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΕΡΜΗΣ                                ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΕΡΜΗΣ                                ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ:ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ

.............................................................................................................................

ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α ΑΣΤΕΡΑΣ Α ΑΣΤΕΡΑΣ Β ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΩΛΥΜΑΤΑ     ΚΡΙΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
  ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΦΟΥΣΕΚΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΒΕΛΙΣΑΡΑΚΟΥ