Σάββατο, 21 Σεπτεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 22-23 -26-27 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017

.

ΣΑΒΒΑΤΟ 22 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017

 ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ  18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! PLAY OFF  ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑ  - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ

...........................................................................................................................

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 

  ΕΚΠ. ΜΠΟΥΚΑΛΗ  15:00  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ

.......................................................

ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ   17:00    ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ  ΓΣ  ΑΤΛΑΣ  - ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ

..............................................................

ΚΛ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ    12:00    ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΝ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ - ΜΑΚΑΡΟ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΨΑΡΡΑ

.............................................

ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ      18:00      ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ   ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ - ΜΑΚΑΡΟΣ  ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ

...........................................................................

ΚΛ.ΧΑΛΚΙΑ             16:00      ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β     ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ - ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ  

ΚΡΙΤΕΣ: ΑΝΑΒΟΛΗ

...........................................................................

ΚΛ.ΧΑΛΚΙΑ        18:00       ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β      ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ. - ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ

...............................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ       18:00         ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β      ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ

....................................................................

ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ   13:00          ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   ΕΡΜΗΣ        ΚΑΔΜΟΣ 

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΛΕΠΚΟΣ

.......................................................

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ   15:00       ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ    ΕΡΜΗΣ - ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

..........................................................

ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ    17:00      ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ    ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.  -  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΑΥΛΟΥ

.........................................................................................

ΑΝΑΒΟΛΕΣ:

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ       ΓΣ ΙΤΕΑΣ     ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ       ΑΣ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ     ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ - ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ         ΓΣ ΑΤΛΑΣ - ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β      ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ - ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ

...............................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

 ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΦΟΥΣΕΚΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΤΣΑΠΑΤΟΣ - ΒΕΛΙΣΑΡΑΚΟΥ

...............................................................................................................................

ΚΥΡΙΑΚΗ  23 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017

ΚΛ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ   14:00   Α2 ΓΥΝ. ΑΓΩΝΑΣ  ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ  ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   -  ΟΛΥΜΠΙΑ  ΛΑΡ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

........................................................................

 

ΚΛ.ΧΑΛΚΙΑ  18:00  ΑΝΔΡΩΝ Β!   ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  -  ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΛΕΠΚΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΝΤΑΝΤΗ

........................................................................................................

ΚΛ.ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  18:00  ΑΝΔΡΩΝ Β!    ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ   -  ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

ΚΡΙΤΕΣ:  ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ - ΣΚΟΥΡΟΛΙΑΚΟΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

.........................................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  20:00     ΑΝΔΡΩΝ Γ!  ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΓΑΣ  ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΤΡΑΥΛΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

.....................................................................

ΚΛ.ΚΑΘΕΝΩΝ    18:00     ΑΝΔΡΩΝ Γ!   ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΥΡΦΙΩΝ - ΑΕ ΛΙΜΝΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ

.......................................................................................................

ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ     18:00     ΑΝΔΡΩΝ Γ!   ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ   - ΑΟ ΔΡΟΣΙΑ

ΚΡΙΤΕΣ: ΒΑΓΙΑ - ΜΠΑΝΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

...........................................................................................................................................

ΚΛ.ΔΙΣΤΟΜΟΥ   17:30    ΑΝΔΡΩΝ Γ!  ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ - ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΛΑΜΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΟΝΔΗΣ- ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ

................................................................................................................................

ΑΝΑΒΟΛΕΣ:

ΓΥΝΑΙΚΩΝ     ΠΡΩΤΕΑΣ  ΣΧΗΜ.  - ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ (29/4/17  ΩΡΑ 15:00)

...................................................................................................................................

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 

ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ  14:00    ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ     ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ    ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ

..........................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ   14:00     ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ   ΚΑΔΜΟΣ - ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ:

.......................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ   16:00    ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Γ   ΚΑΔΜΟΣ Β    -  ΕΡΜΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ

..................................................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ    18:00    ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ   ΚΑΔΜΟΣ Α  ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ

..............................................................................

ΚΛ.ΑΛΙΑΡΤΟΥ    17:00    ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ       Ν.ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  ΠΡΩΤΕΑΣΧΗΜ.

ΚΡΙΤΕΣ:

.............................................................................

ΚΛ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ   16:00   ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε   ΜΑΛΕΣΙΝΑ Β - ΕΣΠΕΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

.............................................................................

ΚΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ    18:00  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε    ΜΑΛΕΣΙΝΑ  Α   - ΛΟΚΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

...........................................................................

ΚΛ.ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ   15:30    ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  -  ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

ΚΡΙΤΕΣ:ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

........................................................

 ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ   15:00    ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ    ΣΤ   ΓΣ ΑΤΛΑΣ  -   ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ:ΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

...........................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ  ΚΥΡΙΑΚΗΣ

 ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΦΟΥΣΕΚΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΤΣΑΠΑΤΟΣ - ΜΑΝΑΒΗ - ΒΕΛΙΣΑΡΑΚΟΥ

.....................................................................................................................................................................

ΤΕΤΑΡΤΗ  26 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  17:00   ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   ΓΣ ΕΡΜΗΣ   ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ  ΑΝΑΒΟΛΗ

......................................................

ΚΛ.ΧΑΛΚΙΑ        17:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ    ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΣ  -  ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ  ΑΝΑΒΟΛΗ

.............................................................

ΠΕΜΠΤΗ 27 ΑΠΡΙΛΙΟΥ  2017

ΚΛ.ΑΙΔΗΨΟΥ    15:00    ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ    ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ   -   ΓΣ ΕΡΜΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΒΟΛΗ

.............................................................

ΕΚΠ. ΜΠΟΥΚΑΛΗ  20:30     ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ         ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ   ΓΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ  

ΚΡΙΤΗΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ

....................................................