Σάββατο, 21 Σεπτεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 8-9-10-11-19 ΚΑΙ 20 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017

.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 8 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΚΑΝΗΘΟΥ 17:00 Α1 ΕΘΝ. ΑΝΔΡΩΝ ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ:: ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ - . ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛ.. - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ Κ.ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ ΙΩΑΝ
 .................................................................................................................................
ΚΛ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! Β!
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ

.................................................................................................................................

ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β! ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ

.................................................................................................................................

ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ Β! ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

ΚΡΙΤΕΣ: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

.................................................................................................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ Β! ΚΑΔΜΟΣ  ΕΣ                            
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑ -

.................................................................................................................................

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ     8 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ. ΚΑΡΥΣΤΟΥ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Β

ΚΡΙΤΗΣ: ΔΡΟΣΟΣ

.................................................................................................................................

ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 12:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ Α

ΚΡΙΤΗΣ:   ΜΠΑΝΟΣ

.................................................................................................................................

ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 13:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ

ΚΡΙΤΗΣ: ΝΙΑΒΗΣ

.................................................................................................................................

ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 16:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

ΚΡΙΤΗΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ

.................................................................................................................................

ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 12:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ ΓΣ ΑΤΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 12:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 14:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ

ΚΡΙΤΗΣ:ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ

.................................................................................................................................

ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 16:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣ.

ΚΑΔΜΟΣ  ΕΣ                            

ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣ. ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΚΡΙΤΗΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ

.................................................................................................................................

ΚΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 12:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε ΜΑΛΕΣΙΝΑ   Α ΜΑΛΕΣΙΝΑ Β

ΚΡΙΤΗΣ: ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

.................................................................................................................................

ΚΛ. Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΕΡΜΗΣ     ΓΣ                         

 ΑΝΑΒΟΛΗ

ΚΡΙΤΗΣ: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ                  ΑΝΑΒΟΛΗ      

.................................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ     ΚΡΙΤΩΝ     ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΦΟΥΣΕΚΗ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ- ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΒΑΓΙΑ - ΤΣΑΠΑΤΟΣ - ΜΑΝΑΒΗ - ΒΕΛΙΣΑΡΑΚΟΥ -
 .................................................................................................................................................................................
ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ   - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ

.................................................................................................................................

ΚΛ.ΘΗΒΑΣ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦ. - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΟΛΛΙΑΣ ΚΛΕΠΚΟΣ

.................................................................................................................................

 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β
ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦ - ΤΡΑΥΛΟΥ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ

.................................................................................................................................

ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β
ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ

ΚΡΙΤΕΣ: ΒΛΑΧΑΒΑ - ΝΙΑΒΗΣ - ΛΑΓΙΟΣ

.................................................................................................................................

ΚΛ. ΚΑΡΥΣΤΟΥ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β!
ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

ΚΡΙΤΗΣ: ΔΡΟΣΟΣ

.................................................................................................................................

ΚΛ. Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β! ΦΑΣΗ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ

ΚΡΙΤΕΣ:     ΝΤΑΝΤΗ -     ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΒΑΓΙΑ

.................................................................................................................................

ΚΛ. ΔΟΜΟΚΟΥ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β!
ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ

ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

20-00

ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 12:30 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

.................................................................................................................................

 
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 11:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ

ΚΡΙΤΗΣ:  ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

...........................................................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 16:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΚΡΙΤΗΣ: ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ

.................................................................................................................................

ΕΚ. ΜΠΟΥΚΑΛΗ 12:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

ΚΡΙΤΗΣ:ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ

.................................................................................................................................

ΚΛ. Θ. ΧΑΛΚΙΑ 12:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΚΡΙΤΗΣ: ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ

.................................................................................................................................

ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 14:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ ΓΣΕΡΜΗΣ                                ΚΑΔΜΟΣ Α ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛ.  ΑΥΛΙΔΑΣ 14:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛ.

ΚΡΙΤΗΣ: ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ

.................................................................................................................................

ΚΛ.  ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΚΡΙΤΗΣ: ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ

.................................................................................................................................

ΚΛ. ΑΛΙΑΡΤΟΥ 11:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΚΑΔΜΟΣ Β

ΚΡΙΤΗΣ:ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ

.................................................................................................................................

ΚΛ.ΑΛΙΑΡΤΟΥ 13:00 ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΝ..ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΚΡΙΤΗΣ:ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ

.................................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ  ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΦΟΥΣΕΚΗ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ- ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΤΣΑΠΑΤΟΣ-

ΜΑΝΑΒΗ - ΒΕΛΙΣΑΡΑΚΟΥ

.................................................................................................................................

 
Μ.ΔΕΥΤΕΡΑ 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 21:00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ:: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΧΑΝΗΣ

.................................................................................................................................

ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΡΙΤΗΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ

.................................................................................................................................

Μ.ΤΡΙΤΗ 11 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΙΟΥΣΗΣ           ΑΝΑΒΟΛΗ

...........................................................................................................................................................

ΚΛ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 12:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΚΡΙΤΗΣ:

.................................................................................................................................................................................................

ΤΕΤΑΡΤΗ 19 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΒΑΓΙΑ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ

.........................................................................................................................................................................................................

ΤΟΥΡΝΟΥΑ   ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ ΑΥΛΙΔΑΣ 17:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΚΡΙΤΗΣ:
ΚΛ.ΘΗΒΑΣ 13:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΣ ΑΡΗΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ
ΚΡΙΤΗΣ:
ΚΛ.ΘΗΒΑΣ 15:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΑΔΜΟΣ Α Ν.ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛ.ΘΗΒΑΣ 17:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΔΜΟΣ Ν.ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΕΚ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝ.ΛΑΜ ΑΝΑΒΟΛΗ

 

ΠΕΜΠΤΗ 20 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:30 ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ

ΚΡΙΤΗΣ: ΜΠΑΝΟΣ

.................................................................................................................................

ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.