ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 1 ΚΑΙ 2 ΚΑΙ 5 ΚΑΙ 6 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ   1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΔΑΚ ΤΟΦΑΛΟΣ 17:00 Α1 ΕΘΝ. ΑΝΔΡΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ ΓΣ ΚΥΜΗΣ
 ...................................................................................................................................................................
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! Β! ΦΑΣΗ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΟΛΙΑΣ - ΜΠΑΚΑ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ

...................................................................................................................................................................

ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! Β! ΦΑΣΗ ΓΣ ΕΡΜΗΣ                                AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΚΛΕΠΚΟΣ

...................................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΑΠΑΤΟΣ - ΒΑΓΙΑ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

...................................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

...................................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ

...................................................................................................................................................................

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   A ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΔΡΟΣΟΣ

...................................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ 11:00 ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ   Α ΣΥΛΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

...................................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 14:15 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   Δ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ:

...................................................................................................................................................................

ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 12:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   Ε ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΜΑΛΕΣΙΝΑ   Α

ΚΡΙΤΕΣ: ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ

...................................................................................................................................................................

ΚΛ.ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ 15:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ

...................................................................................................................................................................

ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 16:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

...................................................................................................................................................................

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ
16:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   ΣΤ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

...................................................................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ , ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ, ΦΟΥΣΕΚΗ, ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ, , ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΒΕΛΙΣΑΡΑΚΟΥ ΜΠΑΝΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 2 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΩ 13:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΝΙΑΒΗΣ - ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ
.........................................................................................................................................................
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΦΑΣΗ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΚ ΕΛΕΝΗ - ΝΤΑΝΤΗ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ

.........................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! ΦΑΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ

ΚΡΙΤΕΣ:ΒΑΓΙΑ     -- ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

.........................................................................................................................................................

ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΑΥΛΟΥ - ΧΑΝΗΣ - ΚΛΕΠΚΟΣ

.........................................................................................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 16:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β! ΦΑΣΗ Α ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ     ΣΙΑΔΗΜΑΣ       ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ

.........................................................................................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β! ΦΑΣΗ Α ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ     ΣΙΑΔΗΜΑΣ       ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ

.........................................................................................................................................................

ΚΛΕΙ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ 12:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β! ΦΑΣΗ Β ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΣΑΠΑΤΟΣ   ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

.........................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β! ΦΑΣΗ Β ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ ΑΣ ΜΟΥΤΑ

ΚΡΙΤΕΣ: ΒΑΓΙΑ-   ΝΤΑΝΤΗ    -  ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

.........................................................................................................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α
ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΑΠΑΤΟΣ   ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ   ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

.........................................................................................................................................................

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 2 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 11:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   A ΑΣΤΕΡΑΣ Β ΑΣΤΕΡΑΣ Α

ΚΡΙΤΕΣ:ΚΙΟΥΣΗΣ

.........................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 12:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   E ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑ Β

ΚΡΙΤΕΣ:ΛΑΓΙΟΣ

.........................................................................................................................................................

ΚΛ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 15:30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΑΛΕΣΙΝΑ ΚΑΔΜΟΣ Β

ΚΡΙΤΕΣ: ΨΑΡΡΑ

.........................................................................................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 15:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   Β ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΑΥΛΟΥ

.........................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 16:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΚΑΔΜΟΣ Β

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΛΕΠΚΟΣ

.........................................................................................................................................................

ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 14:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   Ε ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ:ΛΑΓΙΟΣ

.........................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 14:00 ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ   Α ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ                               

ΚΡΙΤΕΣ: ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ

.........................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ     Β ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ

.........................................................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ , ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ, ΦΟΥΣΕΚΗ, ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ   ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ -ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΒΕΛΙΣΑΡΑΚΟΥ ΜΠΑΝΟΣ

  .........................................................................................................................................................

ΤΕΤΑΡΤΗ 5 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
 ΚΛ.ΑΛΙΑΡΤΟΥ  18:30  ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
 ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
 ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΝΔΗΣ

..................................................................................................................................................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ          19:30         ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ            ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ               ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ:  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ    

.....................................................................................................................................................................................................

ΠΕΜΠΤΗ     6 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017

 

ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ           20:30        ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ             ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒ.                   ΑΙΑΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΙΟΥΣΗΣ