Πέμπτη, 22 Αυγούστου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΠΑΙΔΩΝ Δ΄ΟΜΙΛΟΣ

.

 

 

 

Αρ πρωτ: 705 Ημερ/νία 25/9/2017          

                       ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ

                    1  ος ΓΥΡΟΣ

                                                                 1  η Αγωνιστική

     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                           Σκορ

  30/9/2017    12:00   ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ   ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ                       ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ               26-102     

  16/9/2017    19:00   ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ      ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ               ΓΣ ΙΤΕΑΣ                     86 - 20

  16/9/2017    16:00   ΓΗΠ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ        ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ                          ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ             41-  46

                                                                 2  η Αγωνιστική

     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                        Σκορ

  23/9/2017    18:30   ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ           ΓΣ ΙΤΕΑΣ                             ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ            106-18

  23/9/2017    16:00   ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ                     ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ.          54-  61

  23/9/2017    16:00   ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ       ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ                        ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ               22-  59

                                                                 3  η Αγωνιστική

     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                      Σκορ

  7/10/2017    15:00   ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ   ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ                       ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ       21-108                  

  7/10/2017    16:00   ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ      ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ            ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ              76-37                         

  7/10/2017    18:00   ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ     ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ                        ΓΣ ΙΤΕΑΣ                  41-58                               

                                                                 4  η Αγωνιστική

     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                        Σκορ

  15/10/2017    14:00   ΓΗΠ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ        ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ                          ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ         79-22                       

  15/10/2017    17:00   ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ      ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ            ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ            94-36                  

  15/10/2017    16:00   ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ                     ΓΣ ΙΤΕΑΣ                   69-50

 

5η Αγωνιστική

     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                         Σκορ

  29/10/2017    17:00   ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ                 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ        19-133

  5/11/2017    15:00   ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ       ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ                   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ              26-68            

  29/10/2017    14:00   ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ       ΓΣ ΙΤΕΑΣ                          ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ                    58-53

 

2ος ΓΥΡΟΣ

                                                                 1  η Αγωνιστική

     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                     Σκορ

  19/11/2017    16:00   ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ          ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ                    ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ            20-00

  10/12/2017              ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ           ΓΣ ΙΤΕΑΣ                          ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ.          47-75       

  19/11/2017    15:00   ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ    ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ                   ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ              64-42        

                                                                 2  η Αγωνιστική

     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                       Σκορ

  10/12/2017    12:00   ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ   ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ                       ΓΣ ΙΤΕΑΣ                                    

  2/12/2017    16:00   ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ         ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ            ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ        

  2/12/2017    13:00   ΓΗΠ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ            ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ                        ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ          

                   

3η Αγωνιστική

     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                          Σκορ

  16/12/2017    15:00   ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ                     ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ            .....               

  16/12/2017    15:00   ΓΗΠ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ        ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ                          ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ.         41-50      

  23/12/2017    13:00   ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ           ΓΣ ΙΤΕΑΣ                             ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ                           

                                                                 4  η Αγωνιστική

     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                                       Σκορ

  14/1/2018    14:00   ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ   ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ                      ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ                              

  14/1/2018    17:00   ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ      ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ                        ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ                16-79

  14/1/2018    15:00   ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ           ΓΣ ΙΤΕΑΣ                                ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ                     40-48   

                                                                 5  η Αγωνιστική

     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                                    Σκορ

  20/1/2018    16:00   ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ       ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ            ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ                           

  20/1/2018    15:00   ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ                     ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ                       72-43      

  21/1/2018    13:00   ΓΗΠ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ        ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ                          ΓΣ ΙΤΕΑΣ                                   20-00

Η Τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ της ΕΣΚΑΣΕ σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ.9 του Ν 4049/23.02.2012