Τρίτη, 19 Νοεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΕΦΗΒΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ

 

 

                                                       Αρ πρωτ: 697 Ημερ/νία 25/9/2017          

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

                 1ος ΓΥΡΟΣ

                                                      1η Αγωνιστική

    Ημ/νια     Ωρα         Γήπεδο                                       Α γ ώ ν α ς                                                               Σκορ

17/9/2017   16:00  ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ        ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ       ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ                       00-00

17/9/2017   18:00  Τ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ        ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ                  ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                     26-77

17/9/2017   18:00  ΚΛΕΙΣΤΟ Θ.             AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ                ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ               86-63

                                                      2η Αγωνιστική

    Ημ/νια     Ωρα         Γήπεδο                                       Α γ ώ ν α ς                                                        Σκορ

24/9/2017   18:00  ΑΛΚΙΜΟΣ Ν .            ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ               ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ           50-60

24/9/2017   18:30  ΚΛΕΙΣΤΟ Θ.             ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ         ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ                         65-55

                                                                  ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ                 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ                          -----

                                                      3η Αγωνιστική

    Ημ/νια     Ωρα         Γήπεδο                                       Α γ ώ ν α ς                                                     Σκορ

1/10/2017   18:00  ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ        ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ       ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ          66-58  

1/10/2017   16:00  Τ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ        ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ                  AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ                      46-93   

                                                      ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ                 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                    -----

                                                      4η Αγωνιστική

    Ημ/νια     Ωρα         Γήπεδο                                       Α γ ώ ν α ς                                                   Σκορ

8/10/2017   16:00  ΚΛΕΙΣΤΟ Θ.             AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ                ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ.              75-76

                                                    ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ                  ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ                    -----

8/10/2017   14:00  ΚΛΕΙΣΤΟ Θ.             ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ         ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                57-74    

                                                      5η Αγωνιστική

    Ημ/νια     Ωρα         Γήπεδο                                       Α γ ώ ν α ς                                                Σκορ

22/10/2017   16:00  ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ        ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ.          ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ                72-49           

                                                                ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ                 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ.             .....

21/10/2017  13:00  ΑΛΚΙΜΟΣ Ν .           ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ               AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ               64-76

 

 

2ος ΓΥΡΟΣ

                                                                 1  η Αγωνιστική

     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                                          Σκορ

                                                                   ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ                      ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ.         ......      

  5/11/2017    16:00   ΑΛΚΙΜΟΣ Ν .           ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                   ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ                  77-46                      

  5/11/2017    14:00   ΚΛΕΙΣΤΟ Θ.            ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ            AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ                 53-69           

                                                                 2  η Αγωνιστική

     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                                         Σκορ

  12/11/2017   18:00   ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ          ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ.             ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ             51-59              

  12/11/2017   16:00   Τ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ           ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ                      ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ.           60-65    

                                                                   AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ                     ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ                         

                                                                 3  η Αγωνιστική

     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                                    Σκορ

 10/12/2017   17:00   ΚΛ. Θ. ΧΑΛΚΙΑ           ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ       ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ.         67-83      

 6/12/2017    20:30   ΚΛ. Θ.ΧΑΛΚΙΑ            AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ                   ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ            94-46                    

                                                                    ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ                        

                                                                 4  η Αγωνιστική

     Ημ/νια           Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                                      Σκορ

 1 3/12/2017    21:00   ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ          ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ         AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ            53-70               

                                  ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ          ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ                      ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ                          

  3/12/2017    18:00   ΑΛΚΙΜΟΣ Ν .              ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                   ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ     73-49          

                                                                 5  η Αγωνιστική

     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                                               Σκορ

17/12/2017   18:00   Τ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ           ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ                      ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ      40-60      

                                   ΚΛΕΙΣΤΟ Θ.                ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ           ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ                         

  2012/2017   21:00   ΚΛΕΙΣΤΟ Θ.                AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ                     ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ              48-64

Η Τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ της ΕΣΚΑΣΕ σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ.9 του Ν 4049/23.02.2012