Παρασκευή, 18 Οκτωβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΑΝΔΡΩΝ Α! Α ΦΑΣΗ

.

 

 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2017-18
                                                                                       Αριθμ.Πρωτ 688 :Ημερ/νια:22/9/2017
     ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2017-18
1os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
14/10/2017 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ 70 71
14/10/2017 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 63 68
14/10/2017 20:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 56 74
14/10/2017 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ 59 58
14/10/2017 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 92 67
14/10/2017 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 56 61
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
21/10/2017 15:30 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ 96 48
21/10/2017 18:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 69 66
21/10/2017 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 73 76
21/10/2017 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ 47 61
21/10/2017 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ 75 90
21/10/2017 18:00 ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ 47 63
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
28/10/2017 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 66 85
28/10/2017 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ 78 69
28/10/2017 20:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 53 59
28/10/2017 14:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 88 70
28/10/2017 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ 66 58
28/10/2017 18:00 ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 72 76
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
4/11/2017 15:15 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ 89 50
4/11/2017 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 49 66
4/11/2017 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 74 46
4/11/2017 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΓΣ ΙΤΕΑΣ 91 81
4/11/2017 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ 89 56
4/11/2017 17:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 72 63
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
11/11/2017 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 61 73
11/11/2017 15:15 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 81 72
11/11/2017 18:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ 52 64
11/11/2017 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ 80 77
11/11/2017 18:00 ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 53 63
11/11/2017 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ 83 46
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
25/11/2017 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ 75 53
25/11/2017 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 62 76
25/11/2017 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 74 56
25/11/2017 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ 80 67
25/11/2017 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 58 64
25/11/2017 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 65 78
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
2/12/2017 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ 57 84
2/12/2017 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ 79 86
2/12/2017 18:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ 69 75
2/12/2017 18:00 ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ 66 64
2/12/2017 15:30 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 79 70
2/12/2017 18:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 74 63
8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
9/12/2017 16:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ 93 50
9/12/2017 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 81 80
9/12/2017 18:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ 56 52
9/12/2017 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 49 57
9/12/2017 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 53 77
9/12/2017 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ 72 68
9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
16/12/2017 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ 63 75
16/12/2017 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 73 43
16/12/2017 18:00 ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 58 73
16/12/2017 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ 79 66
16/12/2017 18:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ 71 63
16/12/2017 15:15 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 69 77
10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
6/1/2018 20:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ 56 39
6/1/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ 64 63
6/1/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 76 80
6/1/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 74 66
6/1/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ 64 62
6/1/2018 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 58 63
11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
13/1/2018 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 74 93
13/1/2018 15:30 ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 52 51
13/1/2018 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 57 63
13/1/2018 17:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ 72 66
13/1/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ 95 97
13/1/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ 60 56
2os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
20/1/2018 15:30 ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ 65 41
20/1/2018 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 71 55
20/1/2018 18:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 78 53
20/1/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ ΓΣ ΙΤΕΑΣ 63 65
20/1/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ 82 78
20/1/2018 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ 61 58
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
27/1/2018 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 57 88
27/1/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 70 62
27/1/2018 20:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ 44 67
27/1/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 65 59
27/1/2018 14:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 66 54
27/1/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ 62 51
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
3/2/2018 14:30 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ 80 63
3/2/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 65 74
3/2/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 63 47
3/2/2018 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ 68 63
3/2/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ 72 91
3/2/2018 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ 89 73
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
10/2/2018 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ 50 62
10/2/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 61 70
10/2/2018 20:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 52 58
10/2/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ 77 64
10/2/2018 18:00 ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ 58 67
10/2/2018 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 78 77
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
17/2/2018 15:15 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ 93 54
17/2/2018 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 75 62
17/2/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 71 51
17/2/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ 88 72
17/2/2018 18:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ 83 70
17/2/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 61 86
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
3/3/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 54 71
3/3/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ 71 41
3/3/2018 18:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ 60 81
3/3/2018 18:00 ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΓΣ ΙΤΕΑΣ 63 65
3/3/2018 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 72 64
3/3/2018 18:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ 75 72
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
10/3/2018 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ 54 40
10/3/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 74 68
10/3/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 76 60
10/3/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ 70 56
10/3/2018 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 60 84
10/3/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 64 71
8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
17/3/2018 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ 58 86
17/3/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ 92 90
17/3/2018 18:00 ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 66 55
17/3/2018 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ 82 59
17/3/2018 14:30 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 69 63
17/3/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 85 80
9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
24/3/2018 14:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ 90 45
24/3/2018 20:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 53 79
24/3/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ 85 66
24/3/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 82 67
24/3/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 56 81
24/3/2018 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ 70 65
10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
31/3/2018 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 59 58
31/3/2018 18:00 ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 54 59
31/3/2018 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ 69 59
31/3/2018 18:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ 89 78
31/3/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ 68 62
31/3/2018 15:15 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 63 60
11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
14/4/2018 15:15 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ 79 51
14/4/2018 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ 101
 75
14/4/2018 20:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 53 58
14/4/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 76 59
14/4/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ 110 64
14/4/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 66 73