ΠΑΙΔΩΝ Ζ΄ΟΜΙΛΟΣ
|
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2016-17 | ||||||||||||
Αριθμ.Πρωτ: 522Ημερ/νια: 4/10/16 | |||||||||||||
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ζ! ΟΜΙΛΟΣ | |||||||||||||
1os ΓΥΡΟΣ | |||||||||||||
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | |||||||||||||
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΑΓΩΝΑΣ | ΣΚΟΡ | |||||||||
24/9/2016 | 14:00 | ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ | ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. | ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ | 42 | 53 | |||||||
6/11/2016 | 14:00 | ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΟΜΟΚΟΥ | ΑΣ ΜΟΥΤΑ | ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ | 00 | 00 | |||||||
16/10/2016 | 12:00 | ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ | ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ | ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ | 70 | 46 | |||||||
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | |||||||||||||
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΑΓΩΝΑΣ | ΣΚΟΡ | |||||||||
1/10/2016 | 14:00 | ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ | ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ | ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. | 25 | 59 | |||||||
1/10/2016 | 16:30 | ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ | ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ | ΑΣ ΜΟΥΤΑ | 00 | 00 | |||||||
1/10/2016 | 16:00 | ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ | ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ | ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ | 53 | 46 | |||||||
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | |||||||||||||
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΑΓΩΝΑΣ | ΣΚΟΡ | |||||||||
8/10/2016 | 13:00 | ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ | ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. | ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ | 63 | 56 | |||||||
ΑΣ ΜΟΥΤΑ | ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ | 00 | 00 | ||||||||||
8/10/2016 | 17:00 | ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ | ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ | ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ | 91 | 24 | |||||||
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | |||||||||||||
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΑΓΩΝΑΣ | ||||||||||
22/10/2016 | 14:00 | ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ | ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ | ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. | 47 | 50 | |||||||
ΑΣ ΜΟΥΤΑ | ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ | 00 | 00 | ||||||||||
29/10/2016 | 14:30 | ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ | ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ | ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ | 62 | 42 | |||||||
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | |||||||||||||
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΑΓΩΝΑΣ | ΣΚΟΡ | |||||||||
ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. | ΑΣ ΜΟΥΤΑ | 00 | 00 | ||||||||||
12/11/2016 | 17:00 | ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ | ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ | ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ | 101 | 52 | |||||||
12/11/2016 | 16:00 | ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ | ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ | ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ | 32 | 58 | |||||||
|
|||||||||||||
1H ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | |||||||||||||
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΑΓΩΝΑΣ | ΣΚΟΡ | |||||||||
26/11/2016 | 15:00 | ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ | ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ | ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. | 61 | 56 | |||||||
ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ | ΑΣ ΜΟΥΤΑ | 00 | 00 | ||||||||||
27/11/2016 | 14:00 | ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ | ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ | ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ | 50 | 59 | |||||||
2H ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | |||||||||||||
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΑΓΩΝΑΣ | ΣΚΟΡ | |||||||||
18/12/2016 | 16:30 | ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ | ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. | ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ | 63 | 31 | |||||||
ΑΣ ΜΟΥΤΑ | ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ | 00 | 00 | ||||||||||
12/12/2016 | 18:00 | ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ | ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ | ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ | 53 | 68 | |||||||
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | |||||||||||||
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΑΓΩΝΑΣ | ΣΚΟΡ | |||||||||
8/1/2017 | 14:00 | ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ | ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ | ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. | 37 | 49 | |||||||
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ | ΑΣ ΜΟΥΤΑ | ||||||||||||
7/1/2017 | 15:30 | ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ | ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ | ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ | 51 | 66 | |||||||
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | |||||||||||||
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΑΓΩΝΑΣ | ΣΚΟΡ | |||||||||
21/1/2017 | 12:00 | ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ | ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. | ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ | 45 | 50 | |||||||
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ | ΑΣ ΜΟΥΤΑ | ||||||||||||
21/1/2017 | 16:00 | ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ | ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ | ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ | 44 | 69 | |||||||
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | |||||||||||||
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΑΓΩΝΑΣ | ΣΚΟΡ | |||||||||
ΑΣ ΜΟΥΤΑ | ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. | ||||||||||||
5/2/2017 | 12:00 | ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ | ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ | ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ | 50 | 64 | |||||||
5/2/2017 | 15:00 | ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ | ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ | ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ | 68 | 35 | |||||||
Η τελεση των παραπάνω αγωνων εγκρινεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ συμφωνα με το αρθρο 22 παρ. 9 του Ν 4049/ 23.02.12 | |||||||||||||
|