ΠΑΙΔΩΝ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ
Αρ πρωτ: 704 Ημερ/νία 25/9/2017
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
1 ος ΓΥΡΟΣ
1 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α γ ώ ν α ς Σκορ
28/9/2017 18:00 ΕΡ.ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ 20-00
16/9/2017 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧ. 25 79
16/9/2017 17:00 ΕΡ.ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 66 61
2 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α γ ώ ν α ς Σκορ
23/9/2017 18:00 ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 38 68
23/9/2017 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔ. 90 30
4/10/2017 20:00 ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 27-108
3η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α γ ώ ν α ς Σκορ
7/10/2017 18:00 ΕΡ.ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ. ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 71-47
7/10/2017 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 43-100
13/10/2017 15:30 ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ 16-125
4 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α γ ώ ν α ς Σκορ
15/10/2017 18:00 ΕΡ.ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 54-80
14/10/2017 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ 67-39
15/10/2017 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧ 63-58
5 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α γ ώ ν α ς Σκορ
28/10/2017 15:00 ΕΡ.ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 113-20
08/11/2017 20:30 ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 26-98
29/10/2017 18:30 ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧ. ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 54-51
2ος ΓΥΡΟΣ
1 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α γ ώ ν α ς Σκορ
24/11/2017 18:30 ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 21-112
13/11/2017 18:00 ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 94-20
18/11/2017 17:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 54-57
2 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α γ ώ ν α ς Σκορ
25/11/2017 15:00 ΕΡ.ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧ. 83-47
03/12/2017 20:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 47-74
02/12/2017 17:30 ΕΡ.ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ 20-00
3 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α γ ώ ν α ς Σκορ
10/12/2017 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 30-72
10/12/2017 18:00 ΕΡ.ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 84-44
10/12/2017 18:00 ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΓΣ ΕΡΜΗΣ 20-00
4 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α γ ώ ν α ς Σκορ
7/1/2018 15:00 ΕΡ.ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 77-55
6/1/2018 15:00 ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 00-20
7/1/2018 15:00 ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 48-35
5 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α γ ώ ν α ς Σκορ
21/1/2018 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 47-52
21/1/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ 20-00
21/1/2018 17:30 ΕΡ.ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ 58-46
Η Τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ της ΕΣΚΑΣΕ σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ.9 του Ν 4049/23.02.2012