ΑΝΔΡΩΝ Γ Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ
.
|
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2016-17 | |||||||
Αριθμ.Πρωτ: 686 Ημερ/νια:15/11/2016 | ||||||||
ΑΝΔΡΩΝ Γ! Γ! ΟΜΙΛΟΣ | ||||||||
1os ΓΥΡΟΣ | ||||||||
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ||||||||
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΑΓΩΝΑΣ | ΣΚΟΡ | ||||
ΡΕΠΟ | ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ | |||||||
27/11/2016 | 18:30 | ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤ | ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ | 51 | 48 | ||
27/11/2016 | 15:00 | ΚΛΕΙ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ | ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | 58 | 56 | ||
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ||||||||
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΑΓΩΝΑΣ | ΣΚΟΡ | ||||
ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ | ΡΕΠΟ | |||||||
11/12/2016 | 15:00 | ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | 93 | 62 | ||
11/12/2016 | 18:00 | ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ | ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ | ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ | 66 | 40 | ||
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ||||||||
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΑΓΩΝΑΣ | ΣΚΟΡ | ||||
ΡΕΠΟ | ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | |||||||
18/12/2016 | 20:00 | ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤ | ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ | 59 | 65 | ||
18/12/2016 | 15:00 | ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ | ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ | ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ | 50 | 46 | ||
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ||||||||
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΑΓΩΝΑΣ | |||||
ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ | ΡΕΠΟ | |||||||
15/1/2017 | 18:00 | ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤ | ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ | 72 | 59 | ||
05/3/2017 | 15:00 | ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ | 43 | 66 | ||
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ||||||||
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΑΓΩΝΑΣ | ΣΚΟΡ | ||||
ΡΕΠΟ | ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | |||||||
22/1/2017 | 15:30 | ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ | ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ | ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | 53 | 47 | ||
22/1/2017 | 17:30 | ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ | ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ | ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ | 30 | 47 | ||
Η τελεση των παραπάνω αγωνων εγκρινεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ συμφωνα με το αρθρο 22 παρ. 9 του Ν 4049/ 23.02.12 |
|
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2016-17 | |||||||
Αριθμ.Πρωτ: 816 Ημερ/νια:29/12/2016 | ||||||||
ΑΝΔΡΩΝ Γ! Γ! ΟΜΙΛΟΣ | ||||||||
2os ΓΥΡΟΣ | ||||||||
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ||||||||
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΑΓΩΝΑΣ | ΣΚΟΡ | ||||
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ | ΡΕΠΟ | |||||||
5/2/2017 | 16:00 | ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ | ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | 63-66 |
|||
5/2/2017 | 19:30 | ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ | 52-67 |
|||
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ||||||||
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΑΓΩΝΑΣ | ΣΚΟΡ | ||||
Ο | ΡΕΠΟ | ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ | ||||||
12/2/2017 | 15:00 | ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ | ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | 76-64 |
|||
12/2/2017 | 18:00 | ΚΛΕΙ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ | ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ | 63-42 |
|||
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ||||||||
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΑΓΩΝΑΣ | ΣΚΟΡ | ||||
ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | ΡΕΠΟ | |||||||
25/2/2017 | 16:00 | ΚΛ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ | ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | 84-54 |
|||
25/2/2017 | 18:00 | ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ | ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ | 54-57 |
|||
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ||||||||
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΑΓΩΝΑΣ | |||||
ΡΕΠΟ | ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ | |||||||
12/3/2017 | 18:00 | ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ | ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ | ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | 63-46 |
|||
12/3/2017 | 14:00 | ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ | ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | 48-42 |
|||
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ||||||||
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΑΓΩΝΑΣ | ΣΚΟΡ | ||||
ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ΡΕΠΟ | |||||||
19/3/2017 | 15:00 | ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ | 60-39 |
|||
19/3/2017 | 18:30 | ΚΛΕΙ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ | ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ | 56-34 |
|||
Η τελεση των παραπάνω αγωνων εγκρινεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ συμφωνα με το αρθρο 22 παρ. 9 του Ν 4049/ 23.02.12