ΠΑΙΔΩΝ Β΄ΦΑΣΗ

..

ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2018-19
                                                 Αριθμ.Πρωτ: 148/ Ημερ/νια: 26-2-2019
 
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β΄ΦΑΣΗ   Α΄ΟΜΙΛΟΣ
1ος ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
      ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ                                ΡΕΠΟ  
7/4/2019 12:00 ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  64-69
17/3/2019 16:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  83-46
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
31/3/2019 16:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

 

 ΕΣ    ΚΑΔΜΟΣ                     60-58                     

31/3/2019 15:30 ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ   55-53
      ΡΕΠΟ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ.  
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
13/4/2019 17:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ                                ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ   86-43
13/4/2019 18:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ.  55-68
      ΡΕΠΟ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
4/5/2019 16:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ. ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ                               
      ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΡΕΠΟ  
21/4/2019 19:30 ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ   43-85
           
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
12/5/2019 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ                                ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ   58-45
      ΡΕΠΟ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  
12/5/2019 16:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ.  68-63
           
Η τέλεση των αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ της Ε.Σ.Κ.Α.Σ.Ε σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ.9 του Ν 4049/23-2-12
 
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β΄ΦΑΣΗ   Β΄ΟΜΙΛΟΣ
1ος ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
      ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΡΕΠΟ  
17/3/2019 14:00 ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  39-61
17/3/2019 15:00 ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛ  49-94
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
31/3/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  66-70
31/3/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  40-86
      ΡΕΠΟ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
13/4/2019 15:00 ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛ.   92-47
13/4/2019 15:00 ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ   87-41
      ΡΕΠΟ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
4/5/2019 18:00 ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  53-67
      ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΡΕΠΟ  
4/5/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  53-79
           
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
11/5/2019 16:00 ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ   56-58
      ΡΕΠΟ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ  
11/5/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ   100-49
           
Η τέλεση των αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ της Ε.Σ.Κ.Α.Σ.Ε σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ.9 του Ν 4049/23-2-12