ΕΦΗΒΩΝ

.

 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2018-19
                                                                                Αριθμ.Πρωτ: 655/ Ημερ/νια:06/09/2018
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A! ΟΜΙΛΟΣ   
1os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
16/9/2018 20:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  91  25
16/9/2018 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  77  22
14/9/2018 20:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  33  79
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
23/9/2018 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΓΣ ΚΥΜΗΣ  31  105
21/9/2018 17:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  47  59
23/9/2018 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  55  46
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
30/9/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  79  19
30/9/2018 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  83  35
30/9/2018 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ    
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
7/10/2018 19:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΓΣ ΚΥΜΗΣ  15  95
7/10/2018 17:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  55  49
7/10/2018 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  20  00
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
 20/10/18  14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  88  20
 20/10/18 16:00
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  57  48
 20/10/18  13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ    
       ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑ    

 

 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2018-19
                                                                  Αριθμ.Πρωτ: 783/ Ημερ/νια:16/10/2018
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A! ΟΜΙΛΟΣ   
2os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
3/11/2018 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΣ ΚΥΜΗΣ  32  92
3/11/2018 17:30 ΚΛΕΙΣTO ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  51  41
   ------
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
20/11/2018 16:30 ΚΛΕΙΣTO ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  57  43
18/11/2018 15:30 ΚΛΕΙΣTO ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  42  46
 
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
2/12/2018 17:30 ΚΛΕΙΣTO ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΣ ΚΥΜΗΣ  16  79
2/12/2018 19:30 ΚΛΕΙΣTO ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  32  39
 
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
15/12/2018 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  98  32
15/12/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  62  41
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
13/1/2019 15:30 ΚΛΕΙΣTO ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΚΥΜΗΣ  24  113
13/1/2019 17:30 ΚΛΕΙΣTO ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  66  68
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

 

Η τελεση των παραπάνω   αγωνων εγκρινεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ συμφωνα με το αρθρο 22 παρ. 9 του   Ν 4049/ 23.02.12

 

 

 

 

 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2018-19
                                                                       Αριθμ.Πρωτ: 656/ Ημερ/νια:06/09/2018
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β! ΟΜΙΛΟΣ   
1os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
16/9/2018 20:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  42-69
16/9/2018 18:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  107-31
16/9/2018 16:00 ΑΛΚ. Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  25-59
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
23/9/2018 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ  86-40
23/9/2018 15:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ  47-84
23/9/2018 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  54-44
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
30/9/2018 16:30 ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  35-67
30/9/2018 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ. ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  111-44
30/9/2018 18:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  67-61
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
7/10/2018 17:00 ΑΛΚ. Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ  46-39
7/10/2018 15:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ. ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  66-49
7/10/2018 16:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  53-48
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
 21/10/18  14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ  32-126
 21/10/18  16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  51-58
 21/10/18  16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  72-36

 

 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2018-19
                                                                   Αριθμ.Πρωτ: 784/ Ημερ/νια:16/10/2018
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β! ΟΜΙΛΟΣ   
2os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
4/11/2018 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ  73  33
4/11/2018 18:30 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  30  107
3/11/2018 15:30 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  93  50
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
18/11/2018 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  29  57
18/11/2018 16:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  87  37
18/11/2018 18:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  60  64
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
1/12/2018 15:30 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ  78  35
2/12/2018 17:30 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  45  116
2/12/2018 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  65  56
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
16/12/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  52 68
16/12/2018 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  41  90
15/12/2018 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  58  62
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
13/1/2019 16:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ  117  51
13/1/2019 14:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  75  27
13/1/2019 17:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  57  71

Η τελεση των παραπάνω   αγωνων εγκρινεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ συμφωνα με το αρθρο 22 παρ. 9 του   Ν 4049/ 23.02.12

............................................................................................................................................

 

 

 

 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2018-19
                                                            Αριθμ.Πρωτ: 657/ Ημερ/νια:06/09/2018
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ! ΟΜΙΛΟΣ   
1os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
16/9/2018 15:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ Ν ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ
16/9/2018 15:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  23  60
16/9/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  ΕΡΜΗΣ                          62-52     
           
             
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
23/9/2018 15:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  65  50
23/9/2018 17:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ                                ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  55  70
23/9/2018 17:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
30/9/2018 15:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ                      98-56        
29/9/2018 18:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ        101
 25
30/9/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
7/10/2018 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  50  77
7/10/2018 16:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ
7/10/2018 18:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΕΡΜΗΣ                                ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  33  58
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
 21/10/18  14:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  70  65
  ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ                               
 21/10/18  19:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ        100
 27

 

 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2018-19
                                                                      Αριθμ.Πρωτ: 785/ Ημερ/νια:16/10/2018
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ! ΟΜΙΛΟΣ   2ος ΓΥΡΟΣ
 
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
4/11/2018 16:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  58  48
4/11/2018 18:00 ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΕΡΜΗΣ                                ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  76  52
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
18/11/2018 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  51  55
18/11/2018 18:00 ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΓΣ ΕΡΜΗΣ                      91-45  
ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
1/12/2018 15:30 ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΕΡΜΗΣ                                ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  20  62
2/12/2018 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  57  92
ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
16/12/2018 14:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  91  42
ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ
15/12/2018 19:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

 

ΓΣ ΕΡΜΗΣ                     20-00         

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
13/1/2019 14:00 ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  80  67
Ν ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ
13/1/2019 16:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  49  91

Η τελεση των παραπάνω   αγωνων εγκρινεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ συμφωνα με το αρθρο 22 παρ. 9 του   Ν 4049/ 23.02.12

...........................................................................................................................................

 

 

 /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

 

 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2018-19
                                                                         Αριθμ.Πρωτ: 658/ Ημερ/νια:06/09/2018
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ! ΟΜΙΛΟΣ   
1os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
16/9/2018 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ
16/9/2018 15:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ  73  17
16/9/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 69
 54
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
23/9/2018 14:00 ΓΗΠ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  56  55
23/9/2018 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ      60
 67
23/9/2018 12:00 ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  59  92
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
29/9/2018 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  51  80
29/9/2018 18:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ
30/9/2018 14:00 ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ  71  54
 30/9/2018  16:30  ΚΛ.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ  ΑΠΟΛΛΩΝ  ΜΑΚΑΡΟΣ  66-73
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
7/10/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  84  43
7/10/2018 14:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ
7/10/2018 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ  71  45
 5/10/2018  15:00  ΚΛ.ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
 ΜΑΚΑΡΟΣ  51-73
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
 21/10/18  15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣ.           54
 65
 21/10/18  18:30 ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  52  61
 21/10/18  14:00 ΓΗΠ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  28  63

 

 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2018-19
                                                                        Αριθμ.Πρωτ: 786/ Ημερ/νια:16/10/2018
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ! ΟΜΙΛΟΣ   
2os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
4/11/2018 15:00 ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
4/11/2018 12:00 ΓΗΠ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  16  59
4/11/2018 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  60  53
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
17/11/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ  46  40
18/11/2018 14:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  61  48
18/11/2018 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  65  72
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
1/12/2018 20:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  79  51
2/12/2018 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  77  59
2/12/2018 13:00 ΓΗΠ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  37  61
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
16/12/2018 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  47  48
16/12/2018 16:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  60  42
16/12/2018 13:00 ΓΗΠ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  39  73
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
13/1/2019 13:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  71  31
13/1/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  59  56
13/1/2019 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ  20  00

Η τελεση των παραπάνω   αγωνων εγκρινεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ συμφωνα με το αρθρο 22 παρ. 9 του   Ν

 

............................................................................................................................................................................................................

 

 

 ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2018-19
                                                     Αριθμ.Πρωτ: 659/ Ημερ/νια:06/09/2018
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε! ΟΜΙΛΟΣ   
1os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
16/9/2018 13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  84  23
16/9/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ        116
 33
16/9/2018 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ           69
 30
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
23/9/2018 13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  50  84
23/9/2018 17:00 ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  46  79
23/9/2018 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑ       25
 97
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
30/9/2018 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.    20
 00
30/9/2018 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ   80
 60
30/9/2018 13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ 
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
 21/10/18  13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  79  43
 21/10/18  15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 74 53
 21/10/18  12:00 ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
7/10/2018 11:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  59  107
7/10/2018 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.    20
 00
8/10/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ        23
 70

 

 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2018-19
                                                                                Αριθμ.Πρωτ: 787/ Ημερ/νια:16/10/2018
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε! ΟΜΙΛΟΣ   
2os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
4/11/2018 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  48  83
3/11/2018 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
18/11/2018 13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ
18/11/2018 13:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  90  18
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ
2/12/2018 11:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  53  63
2/12/2018 13:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
16/12/2018 13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ  44  73
16/12/2018 11:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  30  101
ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
12/1/2019 13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  20  00
ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.
13/1/2019 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

Η τελεση των παραπάνω   αγωνων εγκρινεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ συμφωνα με το αρθρο 22 παρ. 9 του   Ν 4049/ 23.02.12

Attachments:
Download this file (efa.pdf)efa.pdf[ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ]77 kB
Download this file (efb.pdf)efb.pdf[ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ]78 kB
Download this file (efd.pdf)efd.pdf[ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Δ΄ΟΜΙΛΟΣ]78 kB
Download this file (efe.pdf)efe.pdf[ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Ε΄ΟΜΙΛΟΣ]78 kB
Download this file (efg.pdf)efg.pdf[ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ]79 kB