ΠΑΙΔΩΝ Β΄ΦΑΣΗ Β΄ΟΜΙΛΟΣ

 

 

 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2016-17
                                                                                       Αριθμ.Πρωτ   95 :Ημερ/νια: 07/2/2017
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΦΑΣΗ Β! ΟΜΙΛΟΣ   
 
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
      ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΡΕΠΟ  
11/2/2017 13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ  72-41
11/2/2017 12:00 ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΓΣ ΙΤΕΑΣ  39-85
11/2/2017 11:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ  50-36
             
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
18/2/2017 10:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  55-42
18/2/2017 12:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ  81-45
18/2/2017 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. 44-37
      ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΡΕΠΟ  
             
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
5/3/2017 12:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  39-69
5/3/2017 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ  82-54
4/3/2017 14:00 ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  
    Ο ΡΕΠΟ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ  
             
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
11/3/2017 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  54-75
12/3/2017 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ  60-70
      ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΡΕΠΟ  
26/3/2017 20:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ  76-35
           
             
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
18/3/2017 14:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  20-00
18/3/2017 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.  20-00
      ΡΕΠΟ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  
18/3/2017 12:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΑΟ ΜΩΛΟΣ  20-00
             
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
25/3/2017 17:00 ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  20-00
      ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΡΕΠΟ  
25/3/2017 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ  
26/3/2017 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  00-20
             
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
1/4/2017 14:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ  20-00
    Ο ΡΕΠΟ ΑΟ ΜΩΛΟΣ  
8/4/2017 14:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.  49-39
1/4/2017 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  20-00
Η τελεση των παραπάνω   αγωνων εγκρινεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ συμφωνα με το αρθρο 22 παρ. 9 του   Ν 4049/ 23.02.12

Attachments:
Download this file (PPBB.pdf)PPBB.pdf[ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β΄ΦΑΣΗ Β΄ΟΜΙΛΟΣ]74 kB