Σάββατο, 07 Δεκεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΠΑΙΔΩΝ Β΄ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ

 

 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2016-17
                                                                                       Αριθμ.Πρωτ 94 :Ημερ/νια: 08/2/2017
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΦΑΣΗ Α! ΟΜΙΛΟΣ   
 
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
      ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΡΕΠΟ  
11/2/2017 20:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  34-86
26/3/2017 18:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ                                 73-51
12/2/2017 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  61-51
             
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
18/2/2017 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  89-27
25/2/2017 16:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ                                ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  61-49
25/2/2017 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  52-84
      ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΡΕΠΟ  
             
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
5/3/2017 16:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ                                 59-63
5/3/2017 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  67-45
25/2/2017 14:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  65-60
      ΡΕΠΟ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  
             
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
12/3/2017 18:00 ΕΡ.ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  45-48
11/3/2017 16:00 ΚΛ.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  61-79
      ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΡΕΠΟ  
11/3/2017 12:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  61-68
           
             
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
19/3/2017 14:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  43-70
18/3/2017 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  55-81
      ΡΕΠΟ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ                                 
19/3/2017 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  20-00
             
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
29/3/2017 15:30 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  83-57
      ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΠΟ  
26/3/2017 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  39-67
29/3/2017 21:30 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΓΣ ΚΑΔΜΟΣ                                 62-78
             
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
2/4/2017 15:30 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  40-54
    Ο ΡΕΠΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  
1/4/2017 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  86-82
8/4/2017 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΣ ΚΑΔΜΟΣ                                ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  57-55
Η τελεση των παραπάνω   αγωνων εγκρινεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ συμφωνα με το αρθρο 22 παρ. 9 του   Ν 4049/ 23.02.12
 
Attachments:
Download this file (PPBA.pdf)PPBA.pdf[ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β΄ΦΑΣΗ Α΄ΟΜΙΛΟΣ]76 kB