Σάββατο, 07 Δεκεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΑΝΔΡΩΝ Γ Δ ΟΜΙΛΟΣ

.

 

 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2016-17
                                                                                       Αριθμ.Πρωτ 687:Ημερ/νια:15/11/2016
ΑΝΔΡΩΝ Γ!   Δ! ΟΜΙΛΟΣ   
1os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
Ο ΡΕΠΟ ΑΣ ΜΟΥΤΑ
27/11/2016 17:30 ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  33  56
27/11/2016 17:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜ.  --  --

 αποχωρηση:ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΡΕΠΟ
11/12/2016 18:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ  --  --
10/12/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΟΜΟΚΟΥ ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑ  75  63
             
             
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
Ο ΡΕΠΟ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜ    
18/12/2016 19:00 ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑ  44  56
17/12/2016 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΟΜΟΚΟΥ ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  55  36
             
             
             
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΡΕΠΟ    
05/3/2017 14:00 ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΑΣ ΜΟΥΤΑ  51  69
15/1/2017 15:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜ. ΓΣ   ΑΤΛΑΣ -- --
             
             
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
Ο ΡΕΠΟ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ
22/1/2017 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΟΜΟΚΟΥ ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜ.
22/1/2017 15:00 ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑ  53  64
Η τελεση των παραπάνω   αγωνων εγκρινεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ συμφωνα με το αρθρο 22 παρ. 9 του   Ν 4049/ 23.02.12
             
 

 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2016-17
                                                      Αριθμ.Πρωτ 817   :Ημερ/νια:29/12/2016
ΑΝΔΡΩΝ Γ! Δ! ΟΜΙΛΟΣ   
2os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΡΕΠΟ
5/2/2017 15:30 ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. 81-46
ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ
Αποχώρηση: ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΡΕΠΟ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ
ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
12/2/2017 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΑΣ ΜΟΥΤΑ 69-52
             
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΡΕΠΟ
25/2/2017 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. 66 53 
11/3/3/2017 17:00 ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΣ ΜΟΥΤΑ 54-53
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
ΡΕΠΟ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ
12/3/2017 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΟΜΟΚΟΥ ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. 85-53
ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΡΕΠΟ
ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΜΟΥΤΑ
19/3/2017 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ 61-52
             
Η τελεση των παραπάνω   αγωνων εγκρινεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ συμφωνα με το αρθρο 22 παρ. 9 του   Ν 4049/ 23.02.12

Attachments:
Download this file (ag4.pdf)ag4.pdf[ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΝΔΡΩΝ Γ! Δ΄ΟΜΙΛΟΣ ΜΟΝΟ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ]50 kB