Κυριακή, 18 Αυγούστου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΑΝΔΡΩΝ Γ Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ

.

 

 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2016-17
                                                                                       Αριθμ.Πρωτ: 686   Ημερ/νια:15/11/2016
ΑΝΔΡΩΝ Γ! Γ! ΟΜΙΛΟΣ   
1os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΡΕΠΟ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ
27/11/2016 18:30 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ  51  48
27/11/2016 15:00 ΚΛΕΙ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  58  56
           
             
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ ΡΕΠΟ
11/12/2016 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  93  62
11/12/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ  66  40
             
             
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΡΕΠΟ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ    
18/12/2016 20:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ  59  65
18/12/2016 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ  50  46
             
             
             
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ ΡΕΠΟ    
15/1/2017 18:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ 72 59
05/3/2017 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ 43 66
             
             
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΡΕΠΟ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
22/1/2017 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  53  47
22/1/2017 17:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ  30  47
Η τελεση των παραπάνω   αγωνων εγκρινεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ συμφωνα με το αρθρο 22 παρ. 9 του   Ν 4049/ 23.02.12

 

 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2016-17
                                                                                       Αριθμ.Πρωτ: 816   Ημερ/νια:29/12/2016
ΑΝΔΡΩΝ Γ! Γ! ΟΜΙΛΟΣ   
2os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ ΡΕΠΟ
5/2/2017 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 63-66
5/2/2017 19:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ 52-67
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
Ο ΡΕΠΟ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ
12/2/2017 15:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 76-64
12/2/2017 18:00 ΚΛΕΙ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ 63-42
           
             
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΡΕΠΟ
25/2/2017 16:00 ΚΛ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 84-54
25/2/2017 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ 54-57
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
ΡΕΠΟ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ
12/3/2017 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 63-46
12/3/2017 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 48-42
           
             
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΡΕΠΟ
19/3/2017 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ 60-39
19/3/2017 18:30 ΚΛΕΙ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ 56-34
           

Η τελεση των παραπάνω   αγωνων εγκρινεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ συμφωνα με το αρθρο 22 παρ. 9 του   Ν 4049/ 23.02.12