Κυριακή, 18 Αυγούστου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΠΑΙΔΩΝ Δ΄ΟΜΙΛΟΣ

 

 

 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2016-17
                                                                                     Αριθμ.Πρωτ519:Ημερ/νια:4/10/2016
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ! ΟΜΙΛΟΣ    
1os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
24/9/2016 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 0 0
24/9/2016 17:30 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ 42 72
28/10/2016 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ    
     

 ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ: ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ,

                         ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ

     
             
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
1/10/2016 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ 58 63
1/10/2016 13:00 ΓΗΠ  ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 31 56
1/10/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ    
             
             
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
8/10/2016 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ  94  29
15/10/2016 15:30 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ  62  28
    ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ    
             
             
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
22/10/2016 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  21  90
    ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ    
06/11/2016 12:00 ΓΗΠ  ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ  30  51
             
             
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
13/11/2016 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  88  50
    ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ    
5/11/2016 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ  00  00
       ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ: ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ      
2os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
    ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  00  00
11/12/2016 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  56  40
20/11/2016 12:00 ΓΗΠ  ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ  00  00
             
             
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
3/12/2016 13:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ  73  44
3/12/2016 16:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ  64  33
    ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  00  00
             
             
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
17/12/2016 15:00 ΓΗΠ  ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  31  62
17/12/2016 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  00  00
    ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  00  00
             
             
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
14/1/2017 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ    
    ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ    
14/1/2017 16:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ    
             
             
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
28/1/2017 15:30 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  50  70
    ΓΗΠ  ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ    
28/1/2017 12:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ    
Η τελεση των παραπάνω  αγωνων εγκρινεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ συμφωνα με το αρθρο 22  παρ. 9 του    Ν 4049/ 23.02.12
 
Attachments:
Download this file (pp4olk.pdf)pp4olk.pdf[ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Δ΄ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ]56 kB