Παρασκευή, 18 Οκτωβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΠΑΙΔΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ

 

 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2016-17
                                                                                     Αριθμ.Πρωτ517:Ημερ/νια:4/10/2016
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β! ΟΜΙΛΟΣ    
1os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
24/9/2016 16:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- 58 26
24/9/2016 16:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ 30 63
24/9/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ 74 59
             
             
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
1/10/2016 18:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 44 70
1/10/2016 18:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 80 36
1/10/2016 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ 24 100
             
             
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
8/10/2016 12:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ 41 70
8/10/2016 16:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ 9 106
8/10/2016 12:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ 38 78
             
             
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
16/10/2016 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 88 36
16/10/2016 16:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- 50 39
16/10/2016 18:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ 79 48
             
             
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
6/11/2016 14:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  53  30
6/11/2016 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ  33  61
6/11/2016 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  27  78
             
             
2os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
19/11/2016 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  36  80
17/11/2016 12:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  62  35
19/11/2016 14:30 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  56  57
             
             
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
3/12/2016 18:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  45  41
3/12/2016 16:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ  20  76
3/12/2016 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-  95  11
             
             
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
7/1/2017 16:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  57  38
7/1/2017 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  100  24
7/1/2017 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-  79  24
             
             
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
14/1/2017 14:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  18  79
14/1/2017 16:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  22  38
14/1/2017 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ  43  90
             
             
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
28/1/2017 16:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  38  60
29/1/2017 16:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-  55  45
28/1/2017 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  76  47
Η τελεση των παραπάνω  αγωνων εγκρινεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ συμφωνα με το αρθρο 22  παρ. 9 του    Ν 4049/ 23.02.12
             
 
Attachments:
Download this file (pp2olkl.pdf)pp2olkl.pdf[ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ]58 kB