Τετάρτη, 26 Ιουνίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΟΜΙΛΟΣ

 

 

 
ΕΣΚΑΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 2016-17
                                                                                          Αριθμ.Πρωτ: 508/ Ημερ/ναι:4/10/2016
ΑΝΔΡΩΝ Β!  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  1ος ΟΜΙΛΟΣ
1os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
15/10/2016 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ 69-50
16/10/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ. 60-76
15/10/2016 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔ 59-54
16/10/2016 18:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ 41-43
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
29/10/2016 16:00 ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔ. ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  75-69
29/10/2016 20:30 ΚΛ.ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ  89-50
29/10/2016 18:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ  42-51
29/10/2016 17:30 ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  57-64
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
5/11/2016 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚ  48-61
6/11/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  61-58
5/11/2016 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ  60-49
6/11/2016 18:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔ  52-42
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
19/11/2016 18:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  42-48
20/11/2016 18:00 ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ  55-50
19/11/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  65-55
19/11/2016 18:00 ΚΛ. Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔ  69-45
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
26/11/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ  57-44
27/11/2016 18:00 ΚΛ. Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΑΟ ΚΥΜΗΣ  55 -69
26/11/2016 18:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚ  55-73
27/11/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ   71-56
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
10/12/2016 18:00 ΚΛ.ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  86-82
10/12/2016 20:00 ΚΛ. Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  70-73
10/12/2016 20:00 ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔ.  61-66
10/12/2016 18:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚ  51-55
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
18/12/2016 18:00 ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ  69-61
18/12/2016 18:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  55-51
05/01/2017 17:30 ΚΛ.  ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔ. ΑΟ ΚΥΜΗΣ 70-48
18/12/2016 18:00 ΚΛ.ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ  80-59
2ος ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
7/1/2017 18:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ 54-45
8/1/2017 18:00 ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔ. ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ 66-65
8/1/2017 17:00 ΚΛ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ 78-46
8/1/2017 18:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ 57-47
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
21/1/2017 18:00 ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔ.  55-72
22/1/2017 18:00 ΚΛ. Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔ  53-64
22/1/2017 17:00 ΚΛ. ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  55-49
22/1/2017 18:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ  77-57
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
28/1/2017 17:30 ΚΛ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ 69-58
29/1/2017 18:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ 67-56
29/1/2017 17:00 ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ ΑΟ ΚΥΜΗΣ 47-55
29/1/2017 18:00 ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔ. ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ 75-73
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
11/2/2017 18:00 ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  58-50
12/2/2017 18:00 ΚΛ.ΧΑΛΚΙΑ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ  72-61
11/2/2017 18:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ  53-52
12/2/2017 18:00 ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔ. ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚ  56-60
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
19/2/2017 18:00 ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  55-81
19/2/2017 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ  54-59
19/2/2017 18:00 ΚΛ.ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  62-67
18/2/2017 18:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔ.  59-65
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
4/3/2017 18:00 ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ  51-58
5/3/2017 18:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ  44-46
4/3/2017 20:00 ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ. ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ  78-66
5/3/2017 18:00 ΚΛ.  ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  63-57
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
12/3/2017 18:00 ΚΛ.  ΧΑΛΚΙΑ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  65-60
12/3/2017 18:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  49-45
11/3/2017 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ.  55-51
12/3/2017 17:30 ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚ  55-62
Η τελεση των παραπάνω  αγωνων εγκρινεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ συμφωνα με το αρθρο 22  παρ. 9 του    Ν 4049/ 23.02.12
 

Attachments:
Download this file (pab1olk.pdf)pab1olk.pdf[ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΝΔΡΩΝ Β! Α΄ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ]59 kB