Τετάρτη, 23 Οκτωβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΠΑΙΔΩΝ Β΄ΦΑΣΗ Β΄ΟΜΙΛΟΣ

.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 12.3.17

ΠΑΙΔΩΝ Β Β Bathmoi Agones Win Lost Miden Diafora MyPoints OtherPoints PointDif Text30 Text32
ΑΣ ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 7 4 3 1 0 33 269 236 1,00 1,140 0,00
ΓΣ ΙΤΕΑΣ 6 3 3 0 0 112 235 123 1,00 1,911 0,00
ΑΟ ΜΩΛΟΣ 5 4 1 3 0 -56 188 244 1,00 0,770 0,00
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ 4 3 1 2 0 -22 156 178 1,00 0,876 0,00
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 3 2 1 1 0 4 110 106 1,00 1,038 0,00
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ 3 2 1 1 0 -18 96 114 1,00 0,842 0,00
ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. 2 2 0 2 0 -53 76 129 1,00 0,589 0,00
ΡΕΠΟ 0 0 0 0 0 0 0 0 1,00   0,00

 

 ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 5.3.2017

ΠΑΙΔΩΝ ΒΒ Bathmoi Agones Win Lost Miden Diafora MyPoints OtherPoints PointDif Text30 Text32
ΓΣ ΙΤΕΑΣ 6 3 3 0 0 112 235 123 1,00 1,911 0,00
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ 5 3 2 1 0 23 199 176 1,00 1,131 0,00
ΑΟ ΜΩΛΟΣ 4 3 1 2 0 -35 134 169 1,00 0,793 0,00
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ 3 2 1 1 0 -18 96 114 1,00 0,842 0,00
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 2 1 1 0 0 14 50 36 1,00 1,389 0,00
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ 2 2 0 2 0 -43 81 124 1,00 0,653 0,00
ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. 2 2 0 2 0 -53 76 129 1,00 0,589 0,00
ΡΕΠΟ 0 0 0 0 0 0 0 0 1,00   0,00

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 19.2.2017

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ Β Bathmoi Agones Win Lost Miden Diafora MyPoints OtherPoints PointDif Text30 Text32
ΓΣ ΙΤΕΑΣ 4 2 2 0 0 82 166 84 1,00 1,976 0,00
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ 3 2 1 1 0 -5 117 122 1,76 0,959 2,00
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ 3 2 1 1 0 -18 96 114 0,57 0,842 1,00
ΑΟ ΜΩΛΟΣ 3 2 1 1 0 -7 80 87 1,00 0,920 0,00
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 2 1 1 0 0 14 50 36 1,00 1,389 0,00
ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. 2 2 0 2 0 -53 76 129 1,00 0,589 0,00
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ 1 1 0 1 0 -13 42 55 1,00 0,764 0,00
ΡΕΠΟ 0 0 0 0 0 0 0 0 1,00   0,00

 

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 16/2/17

ΠΑΙΔΩΝ Β΄ Β ΦΑΣΗ Bathmoi Agones Win Lost Miden Diafora MyPoints OtherPoints PointDif Text30 Text32
ΓΣ ΙΤΕΑΣ 2 1 1 0 0 46 85 39 1,00 2,179 0,00
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ 2 1 1 0 0 31 72 41 1,00 1,756 0,00
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 2 1 1 0 0 14 50 36 1,00 1,389 0,00
ΑΟ ΜΩΛΟΣ 1 1 0 1 0 -14 36 50 1,00 0,720 0,00
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ 1 1 0 1 0 -31 41 72 1,00 0,569 0,00
ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. 1 1 0 1 0 -46 39 85 1,00 0,459 0,00
ΡΕΠΟ 0 0 0 0 0 0 0 0 1,00   0,00
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ 0 0 0 0 0 0 0 0 1,00   0,00

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  12.2.2017

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ Bathmoi Agones Win Lost Miden Diafora MyPoints OtherPoints PointDif Text30 Text32
ΓΣ ΙΤΕΑΣ 2 1 1 0 0 46 85 39 1,00 2,179 0,00
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ 2 1 1 0 0 31 72 41 1,00 1,756 0,00
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ 1 1 0 1 0 -31 41 72 1,00 0,569 0,00
ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. 1 1 0 1 0 -46 39 85 1,00 0,459 0,00
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 0 0 0 0 0 0 0 0 1,00   0,00
ΡΕΠΟ 0 0 0 0 0 0 0 0 1,00   0,00
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ 0 0 0 0 0 0 0 0 1,00   0,00
ΑΟ ΜΩΛΟΣ 0 0 0 0 0 0 0 0 1,00   0,00

 

 

Στην 2η φάση

Οι 14 ομάδες στην 2η φάση θα χωριστούν σε 2 ομίλους των 7 ομάδων ο καθένας με γεωγραφικά κριτήρια.

Σε κάθε όμιλο θα διεξαχθούν  μονοί αγώνες σε έναν γύρο και κάθε σωματείο θα αγωνιστεί τρεις φορές εντός και τρεις φορές εκτός έδρας.

Η σειρά των αγώνων θα καθοριστεί με κλήρωση.

Στην 3η φάση

Από την 2η φάση οι πρώτες ομάδες κάθε ομίλου θα αγωνιστούν στον τελικό και σε ουδέτερο γήπεδο για ανάδειξη της πρωταθλήτριας ομάδας.