Δευτέρα, 21 Οκτωβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 7ος ΟΜΙΛΟΣ

.

 

 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2015-16
                                                                                             Αριθμ.Πρωτ:642 / Ημερ/νια:16/10/2015
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  Ζ! ΟΜΙΛΟΣ    
1os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
             
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
      ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΣ ΜΟΥΤΑ    
26/9/2015 13:00 ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ 29  79 
26/9/2015 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ 29  57 
             
             
             
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
3/10/2015 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ 70   55
3/10/2015 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. 58  46 
      ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ    
             
             
             
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
11/10/2015 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ 100  38 
11/10/2015 16:00 ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ 86  27 
      ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ    
             
             
             
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
31/10/2015 12:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ 14  119 
      ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΑΣ ΜΟΥΤΑ    
31/10/2015 17:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ 50  79 
             
             
             
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
15/11/2015 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. 120  26 
      ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ    
17/11/2015 12:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ 20   00
             
             
2os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
      ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ    
28/11/2015 11:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. 62  43 
28/11/2015 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ 71  28 
             
             
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
23/12/2015 13:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ 49  62 
20/12/2015 12:00 ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ 33  70 
      ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΜΟΥΤΑ    
             
             
             
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
9/1/2016 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ 34  85 
9/1/2016 12:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. 37  74 
      ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΑΣ ΜΟΥΤΑ    
             
             
             
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
23/1/2016 11:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  129 29 
      ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.    
23/1/2016 13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ 48  16 
             
             
             
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
6/2/2016 13:00 ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ 00   20
      ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ ΑΣ ΜΟΥΤΑ    
10/2/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ    
             
             
             
Η τελεση των παραπάνω  αγωνων εγκρινεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ συμφωνα με το αρθρο 22  παρ. 9 του    Ν 4049/ 23.02.12