Τρίτη, 22 Οκτωβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

.

 

 
   ΕΣΚΑΣΕ  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
 
ΑΝΔΡΩΝ Γ!  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  1ος ΟΜΙΛΟΣ
1os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
23/01/16  18:00 

ΚΛ. ΧΑΛΚΙΑ

ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΕΧ

ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ 74-61 
25/02/16   21:30 ΚΛΕΙΣΤΟ  ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 83-53 
23/01/16  15:00  ΚΛ. ΚΑΘΕΝΩΝ

 ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΜΕΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚ 57-45 
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
31/01/16  16:00  ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ 47-42 
31/01/16  15:30  ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΠΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 54-49 
31/01/16  15:00  ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ  ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣ 54-57 
           
           
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
07/02/16  16:00  ΚΛ. ΧΑΛΚΙΑ ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚ 67-49 
06/02/16  20:00  ΚΛΕΙΣΤΟ  ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ 66-37 
06/02/16  15:00  ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 89-78 
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
14/02/16  16:30  ΚΛ. ΚΑΘΕΝΩΝ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-  ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ 60-51 
13/02/16  16:00  ΚΛΕΙΣΤΟ  ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ 67-43 
14/02/16  15:00  ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚ. ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 59-52 
       
           
           
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
21/02/16  16:00  ΚΛ. ΧΑΛΚΙΑ ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΕΧ ΑΠΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 55-58 
21/02/16  18:00  ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚ 74-67 
20/02/16  17:30  ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ       41-50
2ος ΓΥΡΟΣ           1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
28/02/2016  17:30  ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ 52-66 
27/02/2016  17:00  ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΠΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 61-49 
28/02/2016  13:30  ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚ  ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ ΜΕΣ.  48-38
   
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
06/03/2016  18:00  ΚΛ. ΧΑΛΚΙΑ ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 77-40 
06/03/2016  20:00  ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚ. 66-70 
05/03/2016  15:00  ΚΛ.  ΚΑΘΕΝΩΝ  ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ 63-64 
 
     
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
20/03/2016  15:00  ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ 57-48 
20/03/2016  17:30  ΚΛ. ΚΑΘΕΝΩΝ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-  ΑΠΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 48-54 
19/03/2016  13:00  ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ 50-80 
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
27/03/2016  16:00  ΚΛ. ΧΑΛΚΙΑ ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ  ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ ΜΕΣ. 69-46 
26/03/2016  15:30  ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΑΠΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 62-64 
27/03/2016  15:00  ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚ. 73-48 
       
           
           
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
10/04/2016  16:00  ΚΛΕΙΣΤΟ  ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ 58-51 
 10/04/2016 18:00  ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚ. ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ  67-62
 10/04/2016 16:00  ΚΛ ΚΑΘΕΝΩΝ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  52-47
           
           
           
Η τελεση των παραπάνω  αγωνων εγκρινεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ συμφωνα με το αρθρο 22  παρ. 9 του    Ν 4049/ 23.02.12