Δευτέρα, 21 Οκτωβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

.

 
 
                                                                                             Αριθμ.Πρωτ: 628 / Ημερ/νια: 14/10/2015
ΑΝΔΡΩΝ Β!  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  2ος ΟΜΙΛΟΣ
1os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
             
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
18/10/2015 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ    49-46
18/10/2015 18:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ    65-62
17/10/2015 16:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ    73-66
17/10/2015 19:00 ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ    62-47
             
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
25/10/2015 18:00 ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ    61-54
25/10/2015 17:00 ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ    53-60
25/10/2015 18:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΟ ΜΩΛΟΣ    43-60
25/10/2015 17:30 ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ    60-67
             
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
1/11/2015 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ    61-53
1/11/2015 19:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ    72-49
1/11/2015 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ    71-55
1/11/2015 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ    52-53
             
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
 15/11/2015 14:00  ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ    42-77
15/11/2015  18:00  ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ    55-66
15/11/2015  18:00  ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ    44-55
15/11/2015  17:00  ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ    61-56
             
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
 22/11/2015  18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ    58-47
22/11/20155   18:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ    63-64
22/11/2015   18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ    74-49
22/11/20155   16:00 ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ    63-37
             
             
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
 06/12/20155  15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ   66-69 
06/12/2015  17:30 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ   38-47 
06/12/2015  18:00 ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ   54-58 
 05/12/2015  18:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ   42-40 
             
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
 13/12/2015  16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ   49-67 
13/12/2015  19:00  ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ   73-40 
13/12/2015  19:00  ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΟ ΜΩΛΟΣ   69-67 
13/12/2015  16:00  ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ   65-67 
2os ΓΥΡΟΣ.
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
10/1/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  63-50
10/1/2016 18:00 ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  55-61
10/1/2016 15:00 ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ  49-43
10/1/2016 19:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  73-62
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
17/1/2016 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  84-73
17/1/2016 16:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  58-35
17/1/2016 18:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ  56-61
17/1/2016 18:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  66-50
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
24/1/2016 16:00 ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  47-53
24/1/2016 15:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  42-58
24/1/2016 18:00 ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ  81-50
24/1/2016 17:30 ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ  37-50
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
7/2/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ  63-70
7/2/2016 18:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  68-55
7/2/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ  66-43
7/2/2016 16:00 ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  57-44
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
14/2/2016 16:00 ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  57 - 52
14/2/2016 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  37-69
14/2/2016 14:00 ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ  42-56
14/2/2016 18:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  00-20
           
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
28/2/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ ΜΩΛΟΣ  67-63
28/2/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  46-50
28/2/2016 18:00 ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  60-66
28/2/2016 16:00 ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ  52-51
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
6/3/2016 18:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  76-63
6/3/2016 16:ΟΟ ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ  55-52
6/3/2016 18:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  67-61
6/3/2016 16:00 ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  100-72
Η τελεση των παραπάνω  αγωνων εγκρινεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ συμφωνα με το αρθρο 22  παρ. 9 του    Ν 4049/ 23.02.12