Σάββατο, 14 Δεκεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ

.

 

ΕΣΚΑΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2017-18
 
                                                                 Αρθμ.Πρωτ: 264/ Ημερ: 19/3/2018
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ   ΤΟΥΡΝΟΥΑ   B ΟΜΙΛΟΣ
1ος Γύρος
1η Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΕΡΜΗΣ                                ΡΕΠΟ  ......
25/3/2018 16:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  41-28
25/3/2018 18:00 ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  26-32
2η Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/3/2018 16:30 ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΡΜΗΣ                                 48-24
1/4/2018 14:00 ΚΛ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ 11-45
Ο ΡΕΠΟ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  .....
3η Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
3/4/2018 19:30 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΕΡΜΗΣ                                AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  18-15
4/4/2018 18:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  51-17
Ο ΡΕΠΟ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  ....
                                                   4η Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/4/2018 15:30 ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΕΡΜΗΣ                                 54-36
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΡΕΠΟ  ......
15/4/2018 13:30 ΚΛ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  19-29
5η Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/4/2018 14:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΕΡΜΗΣ                                ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  00-20
  ΡΕΠΟ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  .......
21/4/2018 15:30 ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  49-34
2ο ΓΥΡΟΣ                                           1η Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
Ο ΡΕΠΟ ΓΣ ΕΡΜΗΣ                               
29/4/2018 15:00 ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  38-47
28/4/2018 18:00 ΚΛ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  28-21
2η Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
5/5/2018 16:30 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΕΡΜΗΣ                                ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  00-20
5/5/2018 15:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  48-19
ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΡΕΠΟ  .......
3η Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/5/2018 18:00 ΚΛ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΕΡΜΗΣ                                20
 00
12/5/2018 16:30 ΚΛ..ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  22-59
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΠΟ  .......
4η Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/5/2018 14:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΕΡΜΗΣ                                ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  30-41
Ο ΡΕΠΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  ......
19/5/2018 15:30 ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  39-31
5η Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/5/2018 13:30 ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΕΡΜΗΣ                                 20-00
AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΡΕΠΟ  .......
26/5/2018 15:30 ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  36-56
Η τέλεση των αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ της Ε.Σ.Κ.Α.Σ.Ε σύμφωνα με το                                           άρθρο 22 παρ.9 του   Ν 4049/23-2-12
Τα γηπεδούχα σωματεία πρέπει να μεριμνήσουν εγκαίρως για την έκδοση άδειας διεξαγωγής του αγώνα
Attachments:
Download this file (ΒΒΠΚΡΠρόγραμμα Αγώνων.pdf)ΒΒΠΚΡΠρόγραμμα Αγώνων.pdf[ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ]81 kB