Δευτέρα, 21 Οκτωβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

.

 

ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2015-16

 

                                                                          Αριθμ.Πρωτ: 626 / Ημερ/ναι: 14/10/2015
ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  2015-16
1ος ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
10/10/2015 17:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  65-58
10/10/2015 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  76-79
10/10/2015 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ  41-46
10/10/2015 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  67-62
10/10/2015 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  79-75
10/10/2015 18:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ   56-68
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
17/10/2015 18:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ  70-68
17/10/2015 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  82-53
17/10/2015 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  77-63
17/10/2015 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  53-69
17/10/2015 18:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  90-88
17/10/2015 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  67-45
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
24/10/2015 17:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ  38-61
24/10/2015 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  60-84
24/10/2015 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  53-66
24/10/2015 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ   76-64
24/10/2015 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  71-50
24/10/2015 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  75-63
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
             
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
31/10/2015 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ 86-63 
31/10/2015 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  89-60
31/10/2015 18:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ   ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  83-66
31/10/2015 18:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  53-78
31/10/2015 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ 74-54 
31/10/2015 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  72-53
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
7/11/2015 18:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  65-69
7/11/2015 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ  53-69
7/11/2015 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  52-83
7/11/2015 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  57-60
7/11/2015 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ  64-65
7/11/2015 18:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  62-60
             
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ

17:30 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ     ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ  66-70
14/11/2015 14:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  85-44
14/11/2015 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  75-52
14/11/2015 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  82-58
14/11/2015 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  68-62
14/11/2015 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ  62-56
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
22/11/2015 17:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  72-67
21/11/2015 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  41-63
21/11/2015 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  56-74
21/11/2015 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  61-45
21/11/2015 18:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ   65-97
21/11/2015 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  72-70
8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
28/11/2015 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ  80-69
28/11/2015 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  93-53
28/11/2015 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  59-57
28/11/2015 17:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  66-63
28/11/2015 18:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ  ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ  83-59
28/11/2015 15:15 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  62-68
9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
5/12/2015 18:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  65-69
5/12/2015 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  47-73
5/12/2015 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  87-73
5/12/2015 18:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  63-62
5/12/2015 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  65-57
5/12/2015 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ         ΓΣ ΕΡΜΗΣ  72-66
10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
12/12/2015 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ  71-66
12/12/2015 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  47-56
12/12/2015 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  92-70
12/12/2015 19:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ  57-45
12/12/2015 17:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  69-64
12/12/2015 15:30 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ       ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  82-59
11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
19/12/2015 18:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  68-47
19/12/2015 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ   49-96
19/12/2015 18:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  67-73
19/12/2015 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  60-71
18/12/2015 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  85-70
19/12/2015 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  80-66
2os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
9/1/2016 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ  72-58
9/1/2016 18:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  72-40
9/1/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  86-53
9/1/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  69-75
9/1/2016 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  72-67
9/1/2016 17:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ    ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  82-66
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
16/1/2016 18:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  68-60
17/2/2016 14:30 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ   42-88
16/1/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  48-77
16/1/2016 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  84-56
16/1/2016 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ   54-69
16/1/2016 18:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  77-70
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
23/1/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ  68-75
23/1/2016 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  79-49
23/1/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  90-82
23/1/2016 18:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ   ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  71-66
23/1/2016 18:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  69-71
23/1/2016 17:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  69-78
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
30/1/2016 18:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  54-69
30/1/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  49-71
30/1/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ  76-87
30/1/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  76-57
30/1/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  64-67
30/1/2016 18:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ  66-63
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
6/2/2016 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ  62-53
6/2/2016 15:30 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ     ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  98-42
6/2/2016 17:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  90-53
6/2/2016 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  52-74
6/2/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  66-54
6/2/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  69-66
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
13/2/2016 18:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΓΣ ΕΡΜΗΣ                           65-81  
13/2/2016 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  48-66
13/2/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  70-66
13/2/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  48-74
13/2/2016 18:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  76-61
13/2/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ    41-67
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
20/2/2016 17:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ  70-67
20/2/2016 15:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  7627
20/2/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  111-53
20/2/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  77-52
20/2/2016 18:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ  ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  107-70
20/2/2016 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ  67-66
8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
27/2/2016 18:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  55-59
27/2/2016 14:30 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  31-84
27/2/2016 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  68-60
27/2/2016 17:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  93-78
27/2/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ  75-78
27/2/2016 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  65-62
9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
5/3/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ  98-71
5/3/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  69-49
5/3/2016 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  49-55
5/3/2016 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  70-55
5/3/2016 18:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ  67-63
5/3/2016 18:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  87-53
10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
19/3/2016 18:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  70-53
19/3/2016 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  83-49
19/3/2016 18:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  64-77
19/3/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  72-54
19/3/2016 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  69-55
19/3/2016 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ  72-67
11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
26/3/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ  60-81
26/3/2016 17:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  91-62
26/3/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  63-65
26/3/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ  79-46
26/3/2016 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  66-70
26/3/2016 14:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  56-76
Η τελεση των παραπάνω  αγωνων εγκρινεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ συμφωνα με το αρθρο 22  παρ. 9 του    Ν 4049/ 23.02.12