ΕΦΗΒΩΝ Β΄ ΦΑΣΗ Α ΚΑΙ Β΄ΟΜΙΛΟΣ

.

 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2019-20
                                  Αριθμ.Πρωτ: 47  / Ημερ/νια: 17/1/2020
ΕΦΗΒΩΝ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  Β΄ ΦΑΣΗ A! ΟΜΙΛΟΣ  
1ος ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
      ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΡΕΠΟ  
4/1/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ 47-69
4/1/2020 18:30 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ 59-63
4/1/2020 18:30 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ 40-50
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
11/1/2020 16:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ 69-37
12/1/2020 16:30 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 62-64
12/1/2020 15:30 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 37-51
      ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΡΕΠΟ  
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
26/1/2020 17:00 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ 50-59
19/1/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ 52-59
26/1/2020 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 87-46
      ΡΕΠΟ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ  
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
2/2/2020 14:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ
2/2/2020 15:00 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 51-68
      ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΡΕΠΟ  
3/2/2020 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ 52-62
             
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
15/2/2020 15:00 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  62-68
14/2/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  45-51
      ΡΕΠΟ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  
16/2/2020 16:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  73-54
             
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
23/2/2020 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  78-49
      ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΡΕΠΟ  
22/2/2020 17:00 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ  34-78
23/2/2020 14:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  47-59
           
28/2/2020 16:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ (7Η ΑΓΩΝ/ΚΗ)  46-52
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
7/3/2020 15:00 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  
    Ο ΡΕΠΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  
8/3/2020 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  60-61
           
 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2019-20
                                  Αριθμ.Πρωτ: 48  / Ημερ/νια: 17/1/2020
ΕΦΗΒΩΝ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  Β΄ ΦΑΣΗ  Β! ΟΜΙΛΟΣ  
1ος ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
      ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΡΕΠΟ  
4/1/2020 15:00 ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  20-00
4/1/2020 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ 50-74
4/1/2020 17:00 ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ 40-81
             
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
12/1/2020 11:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 55-76
11/1/2020 12:30 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ 77-76
11/1/2020 12:30 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ 20-00
    ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΡΕΠΟ  
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
19/1/2020 14:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ 58-40
18/1/2020 12:00 ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ 47-71
19/1/2020 11:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ 71-98
    Ο ΡΕΠΟ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  
           
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
26/1/2020 11:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 82-63
2/2/2020 16:00 ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ 59-76
    ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ ΡΕΠΟ .........
1/2/2020 13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 69-55
             
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
9/2/2020 14:30 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  74-40
9/2/2020 14:00 ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ  20-00
    Ο ΡΕΠΟ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ........
8/2/2020 11:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  49-77
             
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
23/2/2020 13:15 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΑΕ ΛΙΜΝΗΣ
    ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΡΕΠΟ  
22/2/2020 12:00 ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  61-73
22/2/2020 12:30 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  86-29
           
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
8/3/2020 15:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ   77-61
    Ο ΡΕΠΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  
7/3/2020 12:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ ................
7/3/2020 (29.2.20) 12:30 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ   86-40