Πέμπτη, 05 Δεκεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΕΦΗΒΩΝ

  ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A! ΟΜΙΛΟΣ    
1os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
      ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΡΕΠΟ    
15/9/2019 19:30 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 70-62  
15/9/2019 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 65-80  
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
22/9/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ 52-66  
22/9/2019 19:00 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ 47-60  
      ΡΕΠΟ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ    
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
29/9/2019 19:00 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 48-44  
29/9/2019 15:00 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ 20-00  
      ΡΕΠΟ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ    
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
6/10/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΠΟΧΩΡΗ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  
      ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΠΟ    
6/10/2019 19:00 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  73-43  
           
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
13/10/2019 15:30 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  47-51  
    Ο ΡΕΠΟ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ    
13/10/2019 18:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  
             
2os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
    Ο ΡΕΠΟ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ    
27/10/2019 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ   55-51  
27/10/2019 16:00 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ......................  
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
3/11/2019 17:00 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ   66-48  
3/11/2019 19:00 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ   35-55  
    ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΡΕΠΟ    
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ   ΣΚΟΡ  
16/11/2019 15:00 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ   63-61  
17/11/2019 16:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ   ..............
    ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΡΕΠΟ    
 
         
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ   ΣΚΟΡ  
1/12/2019 16:00 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ   ..............  
  Ο ΡΕΠΟ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  
1/12/2019 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ   48-82  
             
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ   ΣΚΟΡ
 
15/12/2019 17:30 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ    
    ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΡΕΠΟ   ------------  
15/12/2019 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ   -----------  
             
Η τελεση των παραπάνω  αγωνων εγκρινεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ συμφωνα με το αρθρο 22  παρ. 9 του    Ν 4049/ 23.02.12
 
  ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β! ΟΜΙΛΟΣ    
1os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
      ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΡΕΠΟ    
15/9/2019 18:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ                          57-51  
15/9/2019 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ                       61-85   
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
22/9/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 116-45  
22/9/2019 16:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 74-56  
      ΡΕΠΟ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ    
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
29/9/2019 16:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚ.                 32-110  
29/9/2019 18:30 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ 62-68  
      ΡΕΠΟ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
6/10/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   88-33  
      ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΡΕΠΟ    
6/10/2019 16:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚ. ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ                  20-00    
           
             
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
13/10/2019 16:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ   24-97  
      ΡΕΠΟ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ  
20/10/2019 19:30 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ   58-63  
             
2os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
    Ο ΡΕΠΟ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    
27/10/2019 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚ. ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  58-72  
28/10/2019 16:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚ. AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ   56-24  
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
2/11/2019 16:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ                38-79  
2/11/2019 19:30 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ             43-55  
    ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΡΕΠΟ    
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
16/11/2019 19:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   124-23  
17/11/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ  
    ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΡΕΠΟ    
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
23/11/2019 16:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ   33-66  
    Ο ΡΕΠΟ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ    
23/11/2019 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ        49-90  
           
             
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
15/12/2019 16:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    
    ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΡΕΠΟ    
13/12/2019 20:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  
           
 
Η τελεση των παραπάνω  αγωνων εγκρινεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ συμφωνα με το αρθρο 22  παρ. 9 του    Ν 4049/ 23.02.12

 

 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2019-20
                                                                                             Αριθμ.Πρωτ: 699/ Ημερ/νια:01/10/2019     
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ! ΟΜΙΛΟΣ    
1os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
      ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΡΕΠΟ    
15/9/2019 16:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  
15/9/2019 19:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ 68-44  
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
22/9/2019 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ                    80-41  
22/9/2019 17:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΓΣ ΑΥΛΊΔΑΣ  
      ΡΕΠΟ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ    
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
17/11/2019 16:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ   27-104  
29/9/2019 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  
      ΡΕΠΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ    
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
6/10/2019 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ           91-35  
      ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΡΕΠΟ    
6/10/2019 15:30 ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ   71-61  
             
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
12/10/2019 17:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ......................  
      ΡΕΠΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ    
12/10/2019 18:30 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ   55-87  
             
2os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
    Ο ΡΕΠΟ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  
    ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  ...................  
27/10/2019 19:30 ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ   51-58  
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
2/11/2019 17:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ   42-89  
    ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ .....................  
    ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΡΕΠΟ    
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
29/9/2019 16:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ                            102-41  
    ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ   ......................  
    ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΡΕΠΟ    
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
23/11/2019 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ   37-102  
    Ο ΡΕΠΟ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ    
23/11/2019 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ   71-73  
             
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
    ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  
    ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΡΕΠΟ    
13/12/2019 20:30 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ    
             
  ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ! ΟΜΙΛΟΣ    
1os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
      ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΡΕΠΟ    
15/9/2019 18:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΓΣ ΙΤΕΑΣ 69-57  
15/9/2019 15:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 68-46  
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
22/9/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ 62-53  
22/9/2019 14:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 49-82  
      ΡΕΠΟ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
29/9/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 64-67  
29/9/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ                50-65  
      ΡΕΠΟ ΓΣ ΙΤΕΑΣ    
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
6/10/2019 15:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  77-67  
      ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΡΕΠΟ    
6/10/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  54-68  
           
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
13/10/2019 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ   52-70  
      ΡΕΠΟ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ    
13/10/2019 13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ                66-63  
             
             
2os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
    Ο ΡΕΠΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ    
27/10/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ   58-60  
27/10/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ                 63-84  
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
3/11/2019 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΓΣ ΙΤΕΑΣ   58-61  
3/11/2019 18:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ   72-64  
    ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΡΕΠΟ    
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
17/11/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  73-64  
17/11/2019 15:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  64-62  
    ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΡΕΠΟ    
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
1/12/2019 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ             8/12/19  
    Ο ΡΕΠΟ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ    
1/12/2019 12:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ    
           
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
15/12/2019 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ    
    ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΡΕΠΟ    
15/12/2019 15:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ    
             
Η τελεση των παραπάνω  αγωνων εγκρινεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ συμφωνα με το αρθρο 22  παρ. 9 του    Ν 4049/ 23.02.12

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε! ΟΜΙΛΟΣ  
1os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
      ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΡΕΠΟ    
15/9/2019 16:00 ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ   79-44  
15/9/2019 19:00 ΚΛ.ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ.   91-104  
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
22/9/2019 16:00 ΚΛ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 66-64  
22/9/2019 18:30 ΚΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 62-71  
      ΡΕΠΟ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ    
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
29/9/2019 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ. 71-56  
29/9/2019 19:00 ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ 83-52  
      ΡΕΠΟ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ    
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
6/10/2019 11:00 ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  53-72  
      ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΡΕΠΟ    
6/10/2019 18:00 ΚΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ. ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  96-86  
             
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
12/10/2019 16:00 ΚΛ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  81-67  
      ΡΕΠΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ.    
13/10/2019 16:00 ΚΛ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ   50-47  
             
2os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
    Ο ΡΕΠΟ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ    
27/10/2019 16:00 ΚΛ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  74-64  
27/10/2019 18:30 ΚΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  97-57  
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
1/11/2019 20:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  99-57  
3/11/2019 18:00 ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ                  91-75  
    ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΡΕΠΟ    
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
17/11/2019 14:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  92-79  
17/11/2019 17:00 ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  75-107  
    ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΡΕΠΟ    
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
23/11/2019 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ   80-47  
    Ο ΡΕΠΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ    
             
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
14/12/2019 15:00 ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ    
    ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΡΕΠΟ    
15/12/2019 19:00 ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ    
             
Η τελεση των παραπάνω  αγωνων εγκρινεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ συμφωνα με το αρθρο 22  παρ. 9 του    Ν 4049/ 23.02.12
 

 

  ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   ΣΤ! ΟΜΙΛΟΣ    
1os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
15/9/2019 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ 28-74  
15/9/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ  69-79  
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
29/9/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  58-52  
29/9/2019 17:30 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 91-46  
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
13/10/2019 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ   60-70  
13/10/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ   55-82  
             
2os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
27/10/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  74-21  
27/10/2019 17:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  75-70  
             
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ   ΣΚΟΡ
16/11/2019 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ    
17/11/2019 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  23-83  
             
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ   ΣΚΟΡ
1/12/2019 17:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ   58-43  
1/12/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ   63-69  
             

 

  ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  Ζ! ΟΜΙΛΟΣ    
1os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
15/9/2019 16:00 ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ 62-82  
15/9/2019 19:30 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 53-47  
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
29/9/2019 12:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ 46-64  
29/9/2019 14:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ                  71-49  
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
13/10/2019 12:00 ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ                   64-49  
12/10/2019 12:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ   54-98  
           
2os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
26/10/2019 13:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  91-50  
27/10/2019 19:30 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ                  52-46   
             
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ   ΣΚΟΡ
17/11/2019 15:00 ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  65-59  
17/11/2019 18:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  53-87  
             
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ   ΣΚΟΡ
1/12/2019 12:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ   63-50  
23/11/2019 18:30 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  70-48