ΑΝΔΡΩΝ Α!

 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2019-20
                                                     Αριθμ.Πρωτ:  652  / Ημερ/ναι:   12/9/2019
ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   2019-20
1ος ΓΥΡΟΣ

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
19/10/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 57 81
19/10/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ 77 72
19/10/2019 17:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ 73 65
19/10/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΓΣ ΙΤΕΑΣ 69 65
19/10/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 84 75
19/10/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ 45 66
             

 

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
26/10/2019 18:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 79 57
26/10/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ 39 58
26/10/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 72 61
26/10/2019 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ 58 50
26/10/2019 18:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ 75 72
26/10/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 79 55
             

 

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
2/11/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ 69 63
2/11/2019 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΣ ΙΤΕΑΣ 73 67
2/11/2019 18:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 73 58
2/11/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ 50 59
2/11/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 80 68
2/11/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ 81 83
             

 

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

             
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
9/11/2019 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 64 63
9/11/2019 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ 65 61
9/11/2019 18:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 77 56
9/11/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ 68 69
9/11/2019 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 94 67
9/11/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ 37 51
             

 

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
16/11/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 51 57
16/11/2019 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ 60 70
16/11/2019 18:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 68 64
16/11/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ 78 72
16/11/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ 79 74
16/11/2019 17:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΓΣ ΙΤΕΑΣ 72 64
             

 

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
30/11/2019 17:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 79 67
30/11/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ 70 75
30/11/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 66 64
30/11/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 83 81
30/11/2019 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ 66 69
30/11/2019 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ 64 62
             

 

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
7/12/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 67 56
7/12/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ 85 82
7/12/2019 18:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ 58 72
7/12/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ 64 65
7/12/2019 18:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ 76 74
7/12/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 73 61
             

 

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
14/12/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 68 90
14/12/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ 72 60
14/12/2019 14:30 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 60 77
14/12/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ 69 63
14/12/2019 17:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ 76 52
14/12/2019 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ 77 79
             

 

9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
21/12/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  72  69
21/12/2019 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 73  61
21/12/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 87  74
21/12/2019 18:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ        76  75
21/12/2019 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  70  60
21/12/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ 64  57
             

 

10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
11/1/2020 17:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 74 66
11/1/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 85 75
11/1/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ 79 70
11/1/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ 81 60
11/1/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΣ ΙΤΕΑΣ 77 70
11/1/2020 18:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 75  49
             

 

11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
18/1/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ 62  55
18/1/2020 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ 68 80
18/1/2020 18:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 71  51
18/1/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ 79 67
18/1/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ          71  68
18/1/2020 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  62 40
             
Αρ.Πρωτ./Ημερομηνία  893/11.12.2019
2ος ΓΥΡΟΣ

 

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
25/1/2020 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 77 87
25/1/2020 18:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ 59 58
25/1/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 64 71
25/1/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ 89 80
25/1/2020 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ         58 56
25/1/2020 15:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 61 53
             

 

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
1/2/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ 58 48
1/2/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ 80 67
1/2/2020 18:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ 43 46
1/2/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 67 69
1/2/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ 64 81
1/2/2020 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 54 69
             

 

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
8/2/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 64 65
8/2/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ 61 55
8/2/2020 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 56 38
8/2/2020 15:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ 89 78
8/2/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ          64 73
8/2/2020 15:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 61 59
             

 

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
15/2/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΣ ΙΤΕΑΣ 59 57
15/2/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 68 72
15/2/2020 18:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ 53 69
15/2/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 76 69
15/2/2020 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ       88 76
15/2/2020 18:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ 79 68
             

 

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
22/2/2020 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 74 71
22/2/2020 15:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ 68 49
22/2/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 79 63
22/2/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ 83 77
22/2/2020 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 76 68
22/2/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ 66 50
             

 

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
7/3/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ  67 72
7/3/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  90 58
7/3/2020 18:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ          101 79
7/3/2020 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  89 78
7/3/2020 18:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  65 51
7/3/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  62  76
             

 

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

             
14/3/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ    
14/3/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ    
14/3/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ    
14/3/2020 14:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ    
14/3/2020 15:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ    
14/3/2020 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ    
             

 

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
21/3/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ  
21/3/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ    
21/3/2020 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ    
21/3/2020 18:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ    
21/3/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ    
21/3/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ    
             

 

9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
28/3/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ    
28/3/2020 17:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ    
28/3/2020 15:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ    
28/3/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ    
28/3/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ    
28/3/2020 15:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΓΣ ΙΤΕΑΣ    
             

 

10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
4/4/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ    
4/4/2020 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ    
4/4/2020 18:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ    
4/4/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ  
4/4/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ    
4/4/2020 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ    
             

 

11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
11/4/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ    
11/4/2020 15:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ    
11/4/2020 18:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ    
11/4/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ    
11/4/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ    
11/4/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ