Παρασκευή, 18 Οκτωβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΑΝΔΡΩΝ Β!

 

 

 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2018-19
                                                                       Αριθμ.Πρωτ: 714  / Ημερ/ναι: 19/09/2018
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   1ος ΟΜΙΛΟΣ
1os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
           
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
13/10/2018 19:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  61-42
13/10/2018 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ Ν ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  60-33
14/10/2018 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  52-58
20/10/2018 18:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  43-64
           
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
27/10/2018 18:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  70-75
28/10/2018 15:30 ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  51-44
27/10/2018 15:30 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  79-57
28/10/2018 18:30 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  38-56
           
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
4/11/2018 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  52-63
3/11/2018 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ Ν ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  69-64
4/11/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  47-50
4/11/2018 17:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  55-57
           
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
17/11/2018 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  75-65
17/11/2018 19:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  45-50
17/11/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  54-60
18/11/2018 17:30 ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  75-71
           
           
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
24/11/2018 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  56-47
24/11/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ Ν ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  73-46
25/11/2018 19:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  48-49
24/11/2018 19:30 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  73-69
           
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
 09/12/2018 18:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  53-92
 09/12/2018  17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ Ν ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  63-69
 08/12/2018  20:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  62-56
 09/12/2018  17:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  64-52
           
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
 16/12/2018  18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 74-45
 16/12/2018  17:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  54-46
 15/12/2018  17:30 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  40-32
 16/12/2018  19:30 ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  64-48
 
 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2018-19
                                                                                           Αριθμ.Πρωτ: 817 / Ημερ/ναι: 29/10/18
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   1ος ΟΜΙΛΟΣ  2ος ΓΥΡΟΣ
 
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
           
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
6/1/2019 17:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  50-68
6/1/2019 18:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ Ν.ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  68-55
6/1/2019 19:30 ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  53-46
5/1/2019 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  57-38
           
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
19/1/2019 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  74-67
20/1/2019 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  40-52
19/1/2019 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  56-51
20/1/2019 19:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  63-51
           
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                    
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
 26/1/2019 19:30 ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  58-66
 27/1/2019  19:30 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  75-67
 27/1/2019  18:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  58-55
 27/1/2019 17:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  47-53
           
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
 09/2/2019  19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  53-64
 10/2/2019  18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  64-61
 10/2/2019  19:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  51-42
 10/2/2019 19:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  63-77
           
           
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
 23/2/2019  18:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  58-69
 24/2/2019  15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  49-63
 24/2/2019  17:30 ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  59-54
 24/2/2019  18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  83-55
           
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
 2/3/2019  18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  64-40
 3/3/2019  17:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ Ν. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  61-54
 2/3/2019  18:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  64-29
 3/3/2019  15:30 ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  50-53
           
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
 17/3/2019  18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  53-62
 17/3/2019  14:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  69-64
 16/3/2019  19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  61-65
 17/3/2019  18:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  47-66
Η τελεση των παραπάνω αγωνων εγκρινεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ συμφωνα με το αρθρο 22   παρ. 9 του   Ν 4049/ 23.02.12
 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2018-19
                                                                                Αριθμ.Πρωτ:715 / Ημερ/νια:19/09/2018
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   2ος ΟΜΙΛΟΣ
1os ΓΥΡΟΣ

 

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

             
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
14/10/2018 12:30 ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  74-54
20/10/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  54-63
13/10/2018 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ  74-56
14/10/2018 16:00 ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  75-78
             

 

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
28/10/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  69-42
28/10/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ  57-63
20/10/2018 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  57-71
20/10/2018 13:00 ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  90-83
             

 

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
4/11/2018 18:00 ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ    74-61
3/11/2018 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ    56-62
3/11/2018 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ    61-77
3/11/2018 13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ    62-71
             

 

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
11/11/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  73-71
10/11/2018 18:00 ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ  64-61
10/11/2018 16:15 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  63-64
11/11/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  49-70
             
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
25/11/2018 16:30 ΚΛ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  46-58
24/11/2018 18:00 ΚΛ. ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  62-65
24/11/2018 15:00 ΚΛ.Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ  72-69
25/11/2018 18:30 ΚΛ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  78-65
           
             

 

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
 01/12/2018  19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  87-47
 01/12/2018  14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  78-56
 02/12/2018  18:00 ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  66-68
 02/12/2018  18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ  46-60
           

 

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
 16/12/2018  18:00 ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ  64-68
 15/12/2018  15:00 ΚΛ.Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  57-64
 15/12/2018  20:00 ΚΛ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  78-74
 16/12/2018  18:00 ΚΛ. ΜΩΛΟΥ ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  66-52
 
 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2018-19
                                                                           Αριθμ.Πρωτ: 818 / Ημερ/νια:29/10/18
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   2ος ΟΜΙΛΟΣ
                                                                        2os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
             
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
6/1/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ    60-66
6/1/2019 16:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ    81-65
6/1/2019 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ    60-56
5/1/2019 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ    56-61
             
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
13/1/2019 18:00 ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ    46-59
12/1/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΟ ΜΩΛΟΣ    39-53
12/1/2019 17:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ    67-59
13/1/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ    84-85
             
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
20/1/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ    52-68
19/1/2019 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ    37-59
19/1/2019 18:00 ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ    52-68
20/1/2019 16:15 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ    73-58
             
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ      ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
 3/2/2019 18:00 ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ    85-67
 2/2/2019  18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ    52-58
 2/2/2019  13:15 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ    58-74
 3/2/2019  18:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ ΜΩΛΟΣ    82-53
             
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ     ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
 17/2/2019  16:30 ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ    66-71
 16/2/2019  18:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ    61-48
 17/2/2019  13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ    67-48
 17/2/2019  18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ    68-73
           
             
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ      ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
 3/3/2019 14:00 ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ    62-81
 3/3/2019  13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ    32-49
 3/3/2019  17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ    71-44
 3/3/2019  15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ    70-56
           
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
 16/3/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ    42-38
 16/3/2019  15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ    20-00
 16/3/20119  19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ    63-67
 17/3/2019 18:00 ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΟ ΜΩΛΟΣ    ΔΕΝ ΔΙΕΞΗΧΘΕΙ
Η τελεση των παραπάνω αγωνων εγκρινεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ συμφωνα με το αρθρο 22   παρ. 9 του   Ν 4049/ 23.02.12
Attachments:
Download this file (abb olo.pdf)abb olo.pdf[ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΝΔΡΩΝ Β! Β΄ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΚΛΗΡΩΜΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ]82 kB
Download this file (andronba olo.pdf)andronba olo.pdf[ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΝΔΡΩΝ Β! Α΄ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΚΛΗΡΩΜΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ]83 kB