Πέμπτη, 22 Αυγούστου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

.

 

 
 
                                                   Aριθμ.Πρωτ:  627 / Ημερ/ναι:14/10/2015
ΑΝΔΡΩΝ Β!  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  1ος ΟΜΙΛΟΣ
1os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
             
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
18/10/2015 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΟ ΚΥΜΗΣ 71-35 
17/10/2015 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ 59-68 
17/10/2015 20:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ ΑΓΕΝΩΣΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 66-70 
18/10/2015 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ ΑΕ ΚΥΜΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ 61-54 
             
             
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
25/10/2015 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ 64-69 
28/10/2015 19:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕΝΩΣΗ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ 76-62 
24/10/2015 19:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ 55-52 
28/10/2015 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ ΑΕ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ 68-53 
             
             
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
22/11/2015 17:30 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΓΕΝΩΣΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 68-54 
8/11/2015 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ 52-65 
7/11/2015 18:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ ΑΕ ΚΥΜΗΣ 20-00 
8/11/2015 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ 65-72 
             
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
14/11/2015 19:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ   39-68 
15/11/2015 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ ΑΕ ΚΥΜΗΣ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ   60-55 
14/11/2015 19:30 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ ΑΟ ΚΥΜΗΣ   59-53 
14/11/2015 17:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕΝΩΣΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ   51-61
             
             
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
10/12/2015 20:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΕ ΚΥΜΗΣ   85-68 
29/11/2015 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ   60-54 
28/11/2015 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΓΕΝΩΣΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ   64-77 
28/11/2015 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ   67-62 
             
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
5/12/2015 16:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ   66-54 
13/12/2015 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΑΟ ΚΥΜΗΣ   58-65 
4/12/2015 19:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ ΑΕ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ   80-71 
5/12/2015 20:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΓΕΝΩΣΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ   56-66 
             
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
20/12/2015 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ   75-60 
20/12/2015 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ   97-65 
20/12/2015 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ   50-60 
19/12/2015 16:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕΝΩΣΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΕ ΚΥΜΗΣ   66-61 
2os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
10/1/2016 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ   79-84 
10/1/2016 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ   80-54 
9/1/2016 19:30 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕΝΩΣΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ   52-49 
9/1/2016 16:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΕ ΚΥΜΗΣ   69-40 
             
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
24/1/2016 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ   80-58 
24/1/2016 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΑΓΕΝΩΣΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ   64-69 
24/1/2016 17:30 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ   64-54 
17/1/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΕ ΚΥΜΗΣ   70-75 
             
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
30/1/2016 16:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕΝΩΣΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ   46-49 
31/1/2016 18:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ   79-60 
31/1/2016 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ ΑΕ ΚΥΜΗΣ ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ   63-68 
31/1/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ   71-68 
             
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
6/2/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ   70-68 
7/2/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΑΕ ΚΥΜΗΣ   76-57 
7/2/2016 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ   52-62 
7/2/2016 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΕΝΩΣΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ   69-67 
             
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
20/2/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ ΑΕ ΚΥΜΗΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ   55-64 
21/2/2016 18:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ   63-53 
20/2/2016 18:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕΝΩΣΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ   64-58 
20/2/2016 18:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ   77-63 
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
27/2/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ   71-65 
28/2/2016 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ   115-54 
28/2/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΕ ΚΥΜΗΣ   71-76 
27/2/2016 16:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕΝΩΣΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ   58-40 
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
20/3/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ   00-20 
19/3/2016 16:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ   55-57 
19/3/2016 19:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ   73-71 
19/3/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ ΑΕ ΚΥΜΗΣ ΑΓΕΝΩΣΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ   44-56 
             
Η τελεση των παραπάνω  αγωνων εγκρινεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ συμφωνα με το αρθρο 22  παρ. 9 του    Ν 4049/ 23.02.12