ΠΑΙΔΩΝ

.

ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2020-21
                                                                                             Αριθμ.Πρωτ: 714/ Ημερ/νια:07/09/2020
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ A! ΟΜΙΛΟΣ    
1os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
             
26/9/2020 20:00 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  46-81
26/9/2020 18:00 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  53-75
           

 

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
18/10/2020 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ   104-42
18/10/2020 18:00 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ   57-42
           
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
1/11/2020 19:00 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  37-76
7/11/2020 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  
           
           
2os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
21/11/2020 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  
28/11/2020 20:00 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
12/12/2020 15:30 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  
13/12/2020 16:00 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
           
9/1/2021 13:30 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  
9/1/2021 20:00 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  
           

 

 
Ε
                                                                                             Αριθμ.Πρωτ: 715/ Ημερ/νια:07/09/2020
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β! ΟΜΙΛΟΣ    
1os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
             
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
19/9/2020 19:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ.  54-52
19/9/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  54-74
19/9/2020 20:30 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ Γ.Ε ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ   35-53
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
28/9/2020 20:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ   77-49
26/9/2020 20:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ  AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ   34-75
26/9/2020 18:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ. Γ.Ε ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   71-24
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
3/10/2020 17:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  52-38
3/10/2020 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  65-17
4/10/2020 19:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  60-73
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
17/10/2020 15:30 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  17-65
17/10/2020 16:30 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ  61-70
18/10/2020 19:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  37-67
           
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
31/10/2020 17:30 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  
31/10/2020 19:30 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  66-42
1/11/2020 18:30 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  101-39
           

 

2os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
         
ΣΑ:14/11/20 20:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΣΑ:14/11/20 15:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΔΕ:16/11/20 15:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
         
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
         
ΣΑ:28/11/20 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ
ΣΑ:28/11/20 16:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΚΥ:29/11/20 17:30 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ
         
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
         
ΣΑ:12/12/20 18:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΚΥ:13/12/20 12:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΚΥ:13/12/20 12:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ
         

 

 
 
                                                         Αριθμ.Πρωτ: 716/ Ημερ/νια:07/09/2020
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ! ΟΜΙΛΟΣ    
1os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
             
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
19/9/2020 18:00 ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  33-116
19/9/2020 20:30 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  87-63
19/9/2020 18:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  63-35
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
26/9/2020 17:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ   129-28
26/9/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  48-69
26/9/2020 20:00 ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ   63-51
           

 

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
4/10/2020 16:00 ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ                                 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  42-69
4/10/2020 18:30 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  71-60
4/10/2020 12:00 ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  87-57
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
18/10/2020 12:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ                                  78-38
18/10/2020 19:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ   62-71
18/10/2020 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ   74-70
           
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
1/11/2020 14:00 ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ                                 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ
1/11/2020 12:00 ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
1/11/2020 17:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 49-95
           
2os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
         
ΚΥ:15/11/20 15:00 ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ                                
ΚΥ:15/11/20 19:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΚΥ:15/11/20 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ
         
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
         
ΚΥ:29/11/20 18:30 ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ                                 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΚΥ:29/11/20 16:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΚΥ:29/11/20 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ
         
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
         
ΣΑ:12/12/20 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ                                
ΚΥ:13/12/20 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΚΥ:13/12/20 19:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ
         

 

 
 
                                                                                             Αριθμ.Πρωτ: 717/ Ημερ/νια:07/09/2020
ΠΑΙΔΩΝ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  Δ!  ΟΜΙΛΟΣ    
1os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
             
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
19/9/2020 20:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ  61-58
19/9/2020 20:00 ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΛΗ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  49-90
19/9/2020 18:00 ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ    60-75
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
26/9/2020 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ    87-43
26/9/2020 18:00 ΚΛ. ΕΛΑΤΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ   49-75
26/9/2020 17:30 ΚΛ.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ   112-38

 

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
4/10/2020 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  81-64
4/10/2020 18:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  72-35
4/10/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  53-90
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
17/10/2020 13:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  65-97
18/10/2020 15:30 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  44-78
18/10/2020 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΛΑΤΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  52-91
           
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
1/11/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
1/11/2020 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΝΑΒΟΛΗ
1/11/2020 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 94-49
           

 

2os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
         
ΚΥ:15/11/20 18:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΚΥ:15/11/20 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΚΥ:15/11/20 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΛΑΤΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
         
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
         
ΚΥ:29/11/20 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ
ΚΥ:29/11/20 17:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ
ΚΥ:29/11/20 15:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ
         
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
         
ΣΑ:12/12/20 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΛΑΤΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΚΥ:13/12/20 15:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΚΥ:13/12/20 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ
         

 

 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2020-21
                                                                                             Αριθμ.Πρωτ: 718/ Ημερ/νια:07/09/2020
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε! ΟΜΙΛΟΣ    
1os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
             
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
19/9/2020 19:30 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ   80-37
19/9/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ
19/9/2020 20:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  26-60
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
26/9/2020 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ   51-55
26/9/2020 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  95-38
26/9/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ   ΙΣΤΑΙΑΣ  ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ  65-56
           

 

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
4/10/2020 11:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  58-59
4/10/2020 13:15 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ  20-00
4/10/2020 11:15 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  43-56
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
17/10/2020 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  28-46
17/10/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  62-64
17/10/2020 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  103-54
           
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
1/11/2020 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  71-43
1/11/2020 13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  41-100
1/11/2020 15:30 ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ  53-40
           

 

2os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
         
ΣΑ:14/11/2020 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ
ΚΥ:15/11/2020 14:00 ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ
ΚΥ:15/11/2020 12:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ
         
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
         
ΣΑ:28/11/2020 13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ
ΚΥ:29/11/2020 11:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΚΥ:29/11/2020 12:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ
         
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
         
ΣΑ:12/12/2020 12:00 ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ
ΚΥ:13/12/2020 14:15 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ
ΚΥ:13/12/2020 12:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ
         

 

 
 
                                                                                             Αριθμ.Πρωτ: 719/ Ημερ/νια:07/09/2020
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤ! ΟΜΙΛΟΣ    
1os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
             
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
19/9/2020 18:00 ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΓΣ ΑΤΛΑΣ  38-100
19/9/2020 20:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  43-81
19/9/2020 18;00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  28-92
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
26/9/2020 18:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ   94-64
26/9/2020 20:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ   59-56
26/9/2020 18:00 ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ ΑΤΛΑΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ   107- 31
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
3/10/2020 16:00 ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ   53-84
3/10/2020 20:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ   83-63
3/10/2020 18:00 ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ   68-67
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
18/10/2020 12:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.   67-60
17/10/2020 15:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  54-77
18/10/2020 14:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  69-54
           
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
31/10/2020 15:00 ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ 62-79
31/10/2020 17:00 ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  51-55
31/10/2020 12:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ 87-45
           
2os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
         
ΣΑ:14/11/2020 15:00 ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.
ΣΑ:14/11/2020 14:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ
ΣΑ:14/11/2020 16:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
         
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
         
ΣΑ:28/11/2020 15:00 ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΣΑ:28/11/2020 17:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ
ΣΑ:28/11/2020 15:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ
         
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
         
ΣΑ:12/12/2020 15:30 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.
ΣΑ:12/12/2020 13:30 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ
ΚΥ:13/12/2020 12:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ
         

 

1.  Η τελεση των παραπάνω  αγώνων εγκρίνεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ συμφωνα με 
το αρθρο 22  παρ. 9 του    Ν 4049/ 23.02.12
2   Όλοι οι αγώνες θα τελεσθούν σύμφωνα με τις οδηγίες της Υγειονομικής  Επιτροπής 
της ΓΓΑ όπως αυτές περιγράφονται  στην ιστοσελίδα  της ΓΓΑ στο πεδίο   
https://gga.gov.gr/component/content/article/278-covid/2981-covid19-sports
και οι οποίες ανανεώνονται κατά διαστήματα