ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΓΟΡΙΩΝ

 

ΕΣΚΑΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2018-19
 
                                                             
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ
1ος Γύρος          
1η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
6/4/2019 13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ 26- 47
6/4/2019 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ 17- 74
             
2η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/4/2019 15:30 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ 71- 47
13/4/2019 18:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ 37- 24
             
3η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
4/5/2019 13:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ 0 0
4/5/2019 15:30 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ 34- 26
             
2ος ΓΥΡΟΣ          
1η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/5/2019 17:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  24   25
11/5/2019 19:30 ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ    
             
2η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/5/2019 17:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ    
25/5/2019 17:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ    
             
3η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
1/6/2019 17:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ    
1/6/2019 19:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ    
             
Η τέλεση των αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ της Ε.Σ.Κ.Α.Σ.Ε σύμφωνα με το                                         άρθρο 22 παρ.9 του   Ν 4049/23-2-12

 

ΕΣΚΑΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2018-19
 
                                                             
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   Β΄ΟΜΙΛΟΣ
1ος Γύρος          
1η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/3/2019 16:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 33- 48
31/3/2019 14:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    
31/3/2019 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α 80- Ο6
2η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
6/4/2019 15:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ 53- 15
6/4/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 32- 27
7/4/2019 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ 25- 68
3η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/4/2019 12:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α 23- 26
14/4/2019 14:30 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18-- 68
14/4/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 36- 41
4η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/4/2019 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ 45- 22
20/4/2019 12:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 17- 43
21/4/2019 17:30 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 23- 46
5η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/4/2019 18:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 35- 27
24/4/2019 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α    
24/4/2019 16:30 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ 33- 46
2ος ΓΥΡΟΣ          
1η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
5/5/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ 29- 19
5/5/2019 17:30 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  66  17
5/5/2019 19:30 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ 35- 84
2η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/5/2019 19:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  22  39
12/5/2019 18:30 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α  18  34
12/5/2019 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  52  20
3η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/5/2019 18:30 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ    
19/5/2019 20:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ    
18/5/2019 14:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ    
4η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/5/2019 18:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ    
24/5/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ    
24/5/2019 19:30 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α    
5η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/5/2019 18:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ    
31/5/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ    
31/5/2019 19:30 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    
 
Η τέλεση των αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ της Ε.Σ.Κ.Α.Σ.Ε σύμφωνα με το   άρθρο 22 παρ.9 του                             Ν 4049/23-2-12

 

ΕΣΚΑΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2018-19
 
                                                                            
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Γ΄ΟΜΙΛΟΣ
1ος Γύρος          
1η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
      ΓΣ ΕΡΜΗΣ                                 ΡΕΠΟ    
30/3/2019 15:30 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β 19-- 44
31/3/2019 14:00 ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΡΗΣ  Β 50-- 25
2η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
6/4/2019 16:30 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β ΓΣ ΕΡΜΗΣ                                 72-- 27
7/4/2019 15:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ  Β ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ    
      ΡΕΠΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ    
3η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/4/2019 18:00 ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ                                 ΑΡΗΣ  Β 34-- 47
14/4/2019 16:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ 33-- 54
      ΡΕΠΟ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β    
4η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/4/2019 12:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΓΣ ΕΡΜΗΣ                                 94-- 11
      ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΡΕΠΟ    
20/4/2019 12:30 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ  Β ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β 35-- 58
5η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/4/2019 18:00 ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ                                 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ    
      ΡΕΠΟ ΑΡΗΣ  Β    
24/4/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ    
2ος ΓΥΡΟΣ          
1η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
      ΡΕΠΟ ΓΣ ΕΡΜΗΣ                                
4/5/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ 65-- 41
5/5/2019 13:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ  Β ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ 40-- 66
2η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/5/2019 18:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ                                 ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β  22  75
11/5/2019 16:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΡΗΣ  Β  53  34
    ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΡΕΠΟ    
3η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/5/2019 16:30 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ  Β ΓΣ ΕΡΜΗΣ                                
19/5/2019 18:00 ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ    
    ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β ΡΕΠΟ    
4η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/5/2019 18:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ                                 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ    
      ΡΕΠΟ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ    
24/5/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β ΑΡΗΣ  Β    
5η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/5/2019 18:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ                                
    ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ  Β ΡΕΠΟ    
31/5/2019 18:00 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β    
 
Η τέλεση των αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ της Ε.Σ.Κ.Α.Σ.Ε σύμφωνα με το   άρθρο 22 παρ.9 του  Ν 4049/23-2-12

 

ΕΣΚΑΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2018-19
 
                                                                            
ΤΟΥΡΝΟΥΑ     ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   Δ΄ΟΜΙΛΟΣ
1ος Γύρος          
1η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
      ΑΡΗΣ  Α ΑΠΟΛΛΩΝ Β    
31/3/2019 13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 24-- 66
30/3/2019 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 44-- 38
2η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
      ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΡΗΣ  Α    
7/4/2019 12:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ 59-- 46
6/4/2019 20:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Β ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 15-- 51
3η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
      ΑΡΗΣ  Α ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ    
14/4/2019 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 36-- 62
14/4/2019 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Β ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 36-- 68
4η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
      ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΡΗΣ  Α    
20/4/2019 14:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Β 45-- 19
20/4/2019 12:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ    
5η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
      ΑΡΗΣ  Α ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ  
23/4/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Β ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 31-- 59
23/4/2019 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 66-- 45
2ος ΓΥΡΟΣ          
1η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
      ΑΠΟΛΛΩΝ Β ΑΡΗΣ  Α    
5/5/2019 19:30 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ           83  45
4/5/2019 12:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 59-- 49
2η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
      ΑΡΗΣ  Α ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ    
12/5/2018 12:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 47-- 50
12/5/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ Β  57  28
3η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
      ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΡΗΣ  Α    
19/5/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ  
19/5/2019 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Β    
4η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
      ΑΡΗΣ  Α ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ    
27/5/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Β ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ  
27/5/2019 18:00 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ    
5η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
      ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΑΡΗΣ  Α    
3/6/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Β    
3/6/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ    
Η τέλεση των αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ της Ε.Σ.Κ.Α.Σ.Ε σύμφωνα με το   άρθρο 22 παρ.9 του  Ν 4049/23-2-12

 

ΕΣΚΑΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2018-19
 
                                                                               
ΤΟΥΡΝΟΥΑ     ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ     Ε΄ΟΜΙΛΟΣ
1ος Γύρος          
1η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/3/2019 14:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ 42-- 60
31/3/2019 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Α ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 43-- 32
30/3/2019 12:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ 55-- 20
2η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
6/4/2019 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 21-- 67
7/4/2019 12:00 ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΠΟΛΛΩΝ Α Ο7-- 66
6/4/2019 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 54-- 32
3η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/4/2019 12:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ    
13/4/2019 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Α ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ    
14/4/2019 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 68-- 42
4η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/4/2019 12:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 41-- 51
21/4/2019 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Α ΓΣ ΙΤΕΑΣ 46-- 41
21/4/2019 12:00 ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 29-- 40
5η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/4/2019 18:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Α 39-- 55
24/4/2019 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ 57 -- 25
24/4/2019 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 50 -- 58
2ος ΓΥΡΟΣ          
1η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
5/5/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 61 -- 28
4/5/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Α 38 -- 66
4/5/2019 15:00 ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 40 -- 45
2η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/5/2019 13:30 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  54  42
11/5/2019 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Α ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ    
11/5/2019 12:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  36  57
3η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/5/2019 12:00 ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ    
19/5/2019 18:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Α    
19/5/2019 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ    
4η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/5/2019 19:30 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ    
24/5/2019 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Α    
24/5/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ    
5η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/5/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Α ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ    
31/5/2019 18:00 ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΓΣ ΙΤΕΑΣ    
31/5/2019 18:00 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ    
Η τέλεση των αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ της Ε.Σ.Κ.Α.Σ.Ε σύμφωνα με το   άρθρο 22 παρ.9 του  Ν 4049/23-2-12

 

ΕΣΚΑΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2018-19
 
                                                                           
ΤΟΥΡΝΟΥΑ     ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ    ΣΤ΄ΟΜΙΛΟΣ
1ος Γύρος
1η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
      ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΡΕΠΟ    
31/3/2019 12:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΕΣΠΕΡΟΣ Α ΓΣ   ΑΤΛΑΣ    
31/3/2019 15:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 14-- 81
31/3/2019 13:30 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΕΣΠΕΡΟΣ Β ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.    
2η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
6/4/2019 12:00 ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ 47 -- 55
6/4/2019 15:00 ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΕΣΠΕΡΟΣ Α 27-- 34
6/4/2019 13:30 ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ    
      ΕΣΠΕΡΟΣ Β ΡΕΠΟ    
3η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
7/4/2019 15:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 50 -- 40
7/4/2019 12:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΕΣΠΕΡΟΣ Α ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. 79 -- 21
7/4/2019 13:30 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ Β 38 -- 33
      ΡΕΠΟ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ    
4η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/4/2019 13:00 ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ 58 -- 68
13/4/2019 12:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΕΣΠΕΡΟΣ Β ΕΣΠΕΡΟΣ Α  22  84
      ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΡΕΠΟ    
14/4/2019 12:00 ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ    
5η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/4/2019 12:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΕΣΠΕΡΟΣ Β 51 -- 37
20/4/2019 13:30 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΕΣΠΕΡΟΣ Α ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ 94 -- 9
      ΡΕΠΟ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ    
20/4/2019 13:00 ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. 86 -- 30
6η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/4/2019 11:30 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ 22 -- 72
      ΕΣΠΕΡΟΣ Α ΡΕΠΟ    
21/4/2019 16:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΕΣΠΕΡΟΣ Β ΓΣ   ΑΤΛΑΣ    
21/4/2019 14:00 ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 48 -- 46
7η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/4/2019 18:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΕΣΠΕΡΟΣ Α 35 -- 49
      ΡΕΠΟ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.    
24/4/2019 17:00 ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ    
24/4/2019 16:00 ΕΚΠ. ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΕΣΠΕΡΟΣ Β 49 -- 21
2ος  ΓΥΡΟΣ
1η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
    Ο ΡΕΠΟ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ    
4/5/2019 16:00 ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ Α    
4/5/2019 16:00 ΕΚΠ. ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ 78 -- 12
4/5/2019 14:30 ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΕΣΠΕΡΟΣ Β    
2η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
5/5/2019 12:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ 48 -- 41
5/5/2019 13:30 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΕΣΠΕΡΟΣ Α ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  44  43
5/5/2019 15:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.    
      ΡΕΠΟ ΕΣΠΕΡΟΣ Β    
3η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/5/2019 14:30 ΕΚ. ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ  40  46
11/5/2019 18:00 ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΕΣΠΕΡΟΣ Α    
12/5/2019 12:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΕΣΠΕΡΟΣ Β ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  44   20
    ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΡΕΠΟ    
4η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/5/2019 14:30 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.    
18/5/2019 13:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΕΣΠΕΡΟΣ Α ΕΣΠΕΡΟΣ Β    
      ΡΕΠΟ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ    
18/5/2019 12:00 ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ    
5η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/5/2019 12:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΕΣΠΕΡΟΣ Β ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ    
19/5/2019 13:30 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ Α    
      ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΡΕΠΟ    
19/5/2019 12:00 ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΓΣ   ΑΤΛΑΣ    
6η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/5/2019 19:30 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ    
      ΡΕΠΟ ΕΣΠΕΡΟΣ Α    
27/5/2019 18:00 ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ Β    
27/5/2019 18:00 ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.    
7η  Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
3/6/2019 20:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΕΣΠΕΡΟΣ Α ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ    
      ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΡΕΠΟ    
3/6/2019 17:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ    
3/6/2019 18:30 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ Β ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ    
             
Η τέλεση των αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ της Ε.Σ.Κ.Α.Σ.Ε σύμφωνα με το   άρθρο 22 παρ.9 του  Ν 4049/23-2-12
Attachments:
Download this file (ppa.pdf)ppa.pdf[ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥ Α ΄ΟΜΙΛΟΣ 2 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΤΟΥ Α΄ΓΥΡΟΥ]74 kB
Download this file (ppb.pdf)ppb.pdf[ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥ Β ΄ΟΜΙΛΟΣ 2 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΤΟΥ Α΄ΓΥΡΟΥ]78 kB
Download this file (ppd.pdf)ppd.pdf[ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥ Δ ΄ΟΜΙΛΟΣ 2 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΤΟΥ Α΄ΓΥΡΟΥ]78 kB
Download this file (ppe.pdf)ppe.pdf[ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥ Ε΄ΟΜΙΛΟΣ 2 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΤΟΥ Α΄ΓΥΡΟΥ]77 kB
Download this file (ppg.pdf)ppg.pdf[ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥ Γ ΄ΟΜΙΛΟΣ 2 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΤΟΥ Α΄ΓΥΡΟΥ]78 kB
Download this file (pppst.pdf)pppst.pdf[ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤ΄ΟΜΙΛΟΣ 2 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΤΟΥ Α΄ΓΥΡΟΥ]63 kB